Sláva! Google Lens konečně přináší tuhle dlouho žádanou možnost

Originál článek publikovaný na: Google Lens konečně přináší tuto dlouho žádanou možnost

Google Lens umožňuje vyhledávat pomocí obrázků nebo s nimi různě interagovat Vývojáři konečně přidávají možnost, po které uživatelé dlouho toužili Její zprovoznění sice není procházka růžovým sadem, ale stojí za to Pomocí služby Google Lens můžete nejrůznějšími způsoby interagovat s obrázky, které pořídíte svým fotoaparátem (popřípadě i se snímky uloženými v galerii). Když například přijdete…

Po dlouhé době jsem přišel z google translatoru na DeepL a překlad je o míle dal než od googlu ten přeloží kolikrát takové blbosti že raději jsem to už překládat nechtěl

1 Like

Google Lens ale slouží na cokoliv. Například na určování pamětihodností, kytek nebo brouků.

Zkusil jsem to jednou a moc přesně to není aspoň na rostliny nic jiného jsem od toho nepotřeboval, používám aplikaci PlanNet ta je 100x a hlavně je i offline což u mně je důležitá funkcel a můj názor je takový že jedna aplikace co umí vše nebude moc dobrá

PlantNet rozhodně offline není. Natočené obrázky posílá na server kde teprve dochází k indentifikaci.

Umí si uložit jednotlivá hledání a pak je posílat až je online, ale k určování offline rozhodně nedochází.

1 Like

No to jsem myslel :+1:udělám fotku a doma na WiFi zjistím co to je u googlu tohle nefunguje co vím aspoň před pár lety