Skvělá nabídka: O2 nabízí tarif v hodnotě 749 Kč zadarmo na (téměř) tři měsíce! Jak ho aktivovat?

Originál článek publikovaný na: Češi, pozor! O2 nabízí tarif v hodnotě 749 Kč zadarmo. Jak ho aktivovat?

České O2 láká na tarif NEO+ Bronzový zcela zdarma Akce platí pro všechny zákazníky, surfovat bez poplatků můžete celé léto Zahrnuje neomezené volání a SMS, 12 GB dat a 5x službu Data naplno Už potřetí v řadě dává tuzemské O2 šanci všem zákazníkům, ať už jsou u jakéhokoliv operátora, vyzkoušet si na vlastní kůži, proč…

Vy jste se do těch AI patlanin úplně zakoukali. Zkuste je v rámci goodwill na internetu alespoň jako AI obrázky označovat, dík.

Mám tarif za 199 Kč proč si připlácet a cpát to nenažranci z o2 nebo jinému operátoru

A já si myslím, že “cizinec co přijede na léto”, si zde neudělá paušál. :wink:

1 Like

Doposud jsem měl Family Start: 30 minut do všech sítí a 2 GB za 119 Kč, což mi stačilo. O2 mě oznámil, že od 11.6. mě převádí na Neo+ Modrý Family za 349! Kč s neomezeným voláním a 4 GB, což vůbec nepotřebuji. Po dlouhém přemlouvání na placené infolince 50 Kč zlevnil. Otázka je, zda aktivací a po 3 měsících přechodem zpět na Neo+ Modrý bych opět dostal slevu 50 Kč.
Teď jsem si znovu přečetl článek a všiml si: “zřídíte nové telefonní číslo/přenesete stávající” takže to je jen pro NOVÉ zákazníky!!!

Měl jsem to podobné jen z 500mb teď máme neo bílý za 249 a uhádal jsem 50 Kč že chudinky nemohou jít níž i když služba je úplně stejná, no jediné co na to říct je že člověka podojí za každou cenu

1 Like