Samsung představil svůj model generativní umělé inteligence. Bude přímo ve vašem telefonu!

Originál článek publikovaný na: Samsung představil vlastní AI. Bude přímo ve vašem telefonu!

Společnost Samsung představila model umělé inteligence pojmenovaný po známém matematikovi Nástroj bude integrován už do nadcházejících zařízení Model nabídne specializovaný tým, který bude dohlížet na bezpečnost Společnost Samsung ohlásila vydání svého prvního modelu generativní umělé inteligence, který nese název Samsung Gauss. Tato novinka představuje významný milník, firma zároveň slibuje že tato funkce bude integrována už do nadcházejících zařízení. Samsung Gauss představuje tři odlišné podmodely: Gaussův jazyk, Gaussův obraz a Gaussův kód, každý s vlastními specifickými funkcemi. Tato různorodost umožní modelu pokrýt širokou škálu úkolů, včetně generování textů, tvorby obrázků z popisů a dokonce i psaní programovacího kódu. Samsung zajistí bezpečné…

Aktivuji komentáře k tomuto článku, tím, že sem přidám první komentář.

Upřímně moc se mi nelíbí aby mi AI šmírovala mobil z osobními informacemi a sdílela je

To je asi obecný problém jakékoliv AI. Aby fungovala a podávala dobré výsledky potřebuje informace/data od uživatele. Nechci polemizovat o tom, jak moc nám technologičtí giganti už teď koukají na “nahaté fotky” v telefonu, ale s příchodem AI můžeme dostat do dalšího levelu “šmírování”. No žijeme v zajímavé době. Sám jsem zvědavý, jak to celé dopadne :wink:

Třeba si jednoho dne lidé opravdu uvědomí, jak cenná jsou data o nich samotných a začnou si za ně reálně nechávat platit. To by bylo moc fajn. Minimálně to uvědomění.

1 Like