Redmi Watch 5 Active míří do Evropy! Za super cenu nabídnou velký displej a 18denní výdrž

Originál článek publikovaný na: Redmi Watch 5 Active míří do Evropy! Ohromí 18denní výdrží a velkým displejem

Redmi Watch 5 Active míří do evropských zemí, nejspíš známe cenu Zlákají velkým displejem a konstrukcí ze zinkové slitiny Nabízí i 18denní výdrž, hromadu sportovních režimů a hlasovou asistentku Xiaomi na indickém trhu nedávno představilo chytré hodinky Redmi Watch 5 Active, které na první pohled zaujmou svým velkým displejem. Nám se tuto novinku podařilo spatřit…

Je lepší vzít teď Redmi Watch 4, teď jsem zde někde četl, že Xiaomi otevírá nový oficiální e-shop a měli by být tuším za 1.500,-. A nebo počkat na Redmi Watch 5 Active. Budou v něčem horší? Dá se přes ně telefonovat a psát?

ahoj, Redmi Watch 4 už v e-shopu s cenou 1 500 Kč bohužel byly, a to v neděli 15. 9.

Model Watch 5 Active nicméně nemá AMOLED displej, zřejmě nabízí pouze 30 Hz, není certifikován dle 5 ATM a nedisponuje korunkou. Má také o chlup kratší výdrž a krapet nižší jas. Volat s nimi každopádně lze, psát přímo nevím (mají funkci rychlých odpovědí a číselník, ale klávesnici bych řekl, že spíš nepodporují).

Děkuji za odpověď :slight_smile: Tak jsem to bohužel propásl, to mě mrzí :frowning: