Redakční anketa: Jaké aplikace nesmí chybět ve vašem telefonu?

Originál článek publikovaný na: Anketa: Jaké aplikace neoželíme v redakci Světa Androida?

Každý má své oblíbené aplikace, bez kterých si neumí představit život Přinášíme seznam nejdůležitějších aplikací od členů redakce Můžete se inspirovat a nebo naopak podělit o vlastní tipy Vítáme vás u nového seriálu, kterým bychom rádi přiblížili našim čtenářům lidi, kteří pro vás píšou obsah. Postupně se s vámi podělíme o naše zvyky, názory a…

Google keep,Watshapp, Livesport plus, Gmail, Peněženka google, Idos,

2 Likes

Weather & radar nic jiného není důležité

1 Like

Naopak právě tyhle apky vůbec mít nemusíš. Kolikrát se nedá věřit ani radarům.

1 Like

To je pravda ale vyzkoušel jsem jich pár a tohle počasí je nejpřesnější, dříve jsem používal yr.no ale už to není tak přesné jako kdysi

Překvapuje mě, že z těch zmíněných aplikací redakce používám pouze WhatsApp a Messenger (a to jen kvůli tomu, že na nich mám desítky známých) a zbývající opravdu nevyužiju. Takový Tik Tok jsem po týdnu používání musel smazat. Opravdu jen bere čas. A je vidět, že všichni v redakci jezdí jen autem, neboť takový Idos potřebuji několikrát denně. :slight_smile:
Takže za mě na nový mobil ihned směřuje zmínění WhatsApp a Mess., Idos, Google překladač, Mapy.cz (kvůli turistice) a trojice apek na počasí od Androworks (Aladin, Klara, Meteor). To je vše. Další apky dodávám postupně během měsíce.

Na co Idos? Ve městě, kde žiju, spoje znám a jezdí to tak často, že není třeba hledat konkrétní spoj.

Především kvůli výlukám a zpožděním. Ty jsou denně.