Přijde WhatsApp o půl miliardy uživatelů kvůli šifrování?

Originál článek publikovaný na: Cože? WhatsApp může přijít až o půl miliardy uživatelů!

WhatsApp už 8 let podporuje koncové šifrování, takže se nikdo nedostane k obsahu zpráv Některé státy ale požadují, aby komunikátory zpřístupnily obsah zpráv státním orgánům Aktuálně se to řeší v Indii. WhatsApp řekl, že raději z Indie odejde, než aby ohrozil soukromí WhatsApp je jedna z nejznámějších komunikačních platforem. Celkový počet jejích uživatelů je 2,78…

Metla žádné soukromí neuznává stejně jako google, mají z toho zisk a prodávají to třetím stranám proto jsem wacap zrušil už před léty a spousta známích také a přešel na telegram a ty co nechtěli tak píšou sms

Nevadilo. Ať moje data i zprávy vidí kdokoliv. Nemám co tajit. :slight_smile:

Já také ne ale jde o princip furt se chvastají jak je vše zabezpečení a není to pravda a ve finále telegram je 100x lepší než wacap a vše co patří do této firmy

Vidíte do Telegramu? Nikoliv. Jen důvěřujete. Jinak obecně cokoliv je z jedniček a nul, může být zkopírováno a přeprodáno. Cokoliv. :wink:

Jo to vím ale na telegram pokud vím tak nejsou takové články atd… že porušují soukromí a další věci

Články vždy píše konkurence. :wink:
Jinak z čeho myslíte, že Telegram žije? Jak vydělává?