Platíme s Xiaomi Watch S3. Jakou to má nevýhodu?

Originál článek publikovaný na: Platíme s Xiaomi Watch S3. Jakou to má nevýhodu?

Xiaomi na veletrhu MWC v Barceloně představilo celou řadu produktů Největší pozornost na sebe strhlo Xiaomi 14 Ultra, nejnovější vlajková loď Stranou zájmu zůstaly hodinky Xiaomi Watch S3, které se už začínají prodávat Xiaomi má ve svém portfoliu hned několik chytrých hodinek, model Xiaomi Watch 2 Pro si mě ale nezískal. Nikdy jsem nebyl velikým…

Nechápu to s tím uzamčením po každé platbě. Nasadím hodinky, zadám PIN, abych je odemknul a pak celý den platím už bez PINu dokud je nesundám ne?

1 Like

Co jsem naposledy před lety používal Wear OS (Android Wear), tak to bylo přesně tak jak píšeš.

Jenže tyhle hodinky Wear OS nemají :slight_smile:

Taky by se mi to takhle líbilo více, dokud je nesundám tak PIN zadávat nechci. Na stranu druhou mě to zase tak moc neomezuje, zase tolikrát denně neplatím…

Aj tak to pak jo, to mi uniklo, @JozinekCZ díky za korekci. Ale osobně platím i několikrát za den a pro mě by to bylo celkem nepohodlí. Čekal bych že hodinky proces placení budou ulehčovat, ne naopak. :innocent:

Mám tyhle S3 a PIN dám jen po nasazení a celej den pak už jen platím bez omezení. Karta Master od mBank. Proto mně to přijde nějaký divný to zadávání po každé platbě. Karty mám na widgetu a jen dám zplatit a začne odpočítávání.

2 Likes

Hm, to je zajímavé. Mám Visa od ČSOB…

V té VISA bych viděl ten problém.

Může být, doplním to do článku

2 Likes

Zdravím,mam problem s placenim
at uz kartou od CSOB tak CURVE. zadam ji v aplikaci do hodinek, overeni probehne v poradku,v hodinkach ji vidim ale platba neprobehne, otevru apku a zazozka karty nejde otevřít a hazi chybivou hlasku.nevite co s tim??

Bohužel (nebo spíše bohudík) jsem zatím hlášku nikdy neviděl a platím normálně. Z toho popisu se toho pravda člověk moc nedozví

Tohle jsem viděl docela běžně, ale platit hodinkama teda šlo. Načtení karet bylo tak 50 na 50, prostě čína a software, to nikdy nemůže fungovat jak má.