Odvolávám, co jsem odvolal a slibuju, co jsem slíbil. Hádejte, jaký čipset bude pohánět Samsung Galaxy S25?

Originál článek publikovaný na: Samsung potvrdil, který čipset bude pohánět Galaxy S25 | Svět Androida

Samsung utnul spekulace ohledně osudu čipsetu Exynos 2500 Ještě nedávno zápasil s malou výtěžností výrobního procesu Nyní oznámil v důležité tiskové zprávě, že se zaměří na výrobu čipsetu Exynos 2500 Sázkové kanceláře musejí Samsung milovat. Tolik odhadů, který čipset bude nasazen v další generaci vlajkových lodí, není u žádného jiného výrobce. Samsung ale nyní s…

Myslím, že drtivá většina uživatelů vůbec netuší, jaký čipset má v mobilu a nikdy to ani neřeší. :slight_smile:

2 Likes

V článku píšete: “… zatímco S24 Ultra (SM-S928BZKGEUE) běží čipsetu na Snapdragon 8 Gen 4…”. Nemá tam být náhodou Snapdragon 8 Gen 3? A další chyba, S23 neběží na Gen 3, ale Gen 2.

Máš samozřejmě pravdu, nějak jsem se nechal unést. Článek jsem opravil, děkuji.

A pro ty ostatní píšeme články :wink:

Je to jen otázka pocitu. Pochybuju, že někdo bude řešit celkový výkon typu, zda mít mobil s 1,8 mil. bodů v Antutu nebo 1,9 mil. bodů. Takže asi tak. Ale pro zajímavost jako ok. :slight_smile: