Oblíbená AI funkce míří na další telefony Samsung a Google! Máte nějaký z nich?

Originál článek publikovaný na: Tahle AI funkce míří na další telefony! Máte nějaký z nich?

Google vyvinul jednu velmi oblíbenou AI funkci Circle to Search se nyní rozšiřuje na mnoho dalších zařízení Jsou mezi nimi modely jako Google Pixel 6 nebo Samsung Galaxy S23 Funkce poháněné umělou inteligencí nabírají na mobilních telefonech čím dál větší popularitu, a to nejen u spotřebitelů, ale i u samotných výrobců. Ti vidí, jak si…

Circle to Search je podle mě nejlepší s těch AI funkcí, aspoň dokud nedorazí čeština.

Proč ten Circle to search není v Google automaticky pro všechny jako třeba Lens? Tato funkce se musí na míru konfigurovat pro každý model zvlášť?

Ráno mi na S23 Ultra dorazil upgrade na One UI 6.1 kde tyto AI funkce jsou. Zatím mi nejlepší přijdou asi opravy textu a případná změna narrativu textu od “kamarádského” až po formální. Toto funguje výborně u anglických textů ale i s českými si poradí. Překlad do češtiny zatím nefunguje vůbec a čeština samozřejmě ani není ke stažení offline. Circle to search je hezká blbinka ale není to něco co člověk běžně používá několikrát denně. Navíc se u modelu S23 objevil stejný problém jako předtím u S24 série s nemožností schování gesture navigation bar - otravného proužku úplně dole na displeji. Řešení přes Good Lock aplikaci Keys Cafe, které fungovalo u S24, zde zatím bohužel není dostupné. Dobrá, ale opět pro život nepříliš užitečná, blbinka je AI generování tapet. Snad na to bude brzy také nějaké řešení.

1 Like