Funkce Circle to Search se možná hned tak nerozšíří. Vadí to někomu?

Originál článek publikovaný na: Funkce Circle to Search se hned tak nerozšíří. Vadí to?

Řada Galaxy S24 od Samsungu se hodně zaměřila na využití AI Jednou z nejzajímavějších novinek je funkce Circle to Search Pokud vás cokoliv zaujalo a chcete to vyhledat, zakroužkujte to Circle to Search z mého pohledu není vyloženě revoluční funkce v oblasti AI, ale je to pěkná vychytávka, která se snadno předvádí a především ji…

Jelikož Samsung je můj favorit (nejvíce mobilů mám doma právě od této značky), tak jsem trvale jen spokojen. :slight_smile:

Tahle funkce mi chybět rozhodně nebude nevyužívám ani funkci od googlu lens jelikož mi pak vyskakují samé blbosti i přes to že mám blokované reklamy, pokud něco chci koupit tak vše hledám na pc a tam nemám aktivován google účet tak se to nesynchonizuje z mobilem

Osobně používám již léta telefony Nexus a pak Pixel. Prostě mám rád referenční modely a “čistý” Android.
“Circle to Search” mi přijde jako skvělá funkce, která vlastně jen více zpřístupňuje Google Lens, který už máme všichni (většina) v telefonu.

Jak používám rozpoznání obrázků já a v čem mi přijde tak skvělá?

Někde jsem našel něco, co se mi libí, ale nevím jak se to jmenuje, nebo bych rád našel něco podobného. Stačí to prohnat Google Lens, nebo nově použít “Circle to Search” a během pár sekund bez složitého hledání mám výsledek.

To samé platí o vytažení, nebo přeložení textu atd … Za mě fakt skvělé funkce a využívám často