O kategorii Betatest komentářů (bude smazána)

Děkujeme, že jste se rozhodli zapojit do betatestu. Jako první si můžete vyzkoušet nové komentáře určené pro diskuzi k tématu jednotlivých článků na www.SvetAndroida.cz. Pokud narazíte na nějaký problém, nebo nedokonalost, budeme rádi, když se o ní podělíte v tomto vlákně. Toto vlákno slouží pouze pro účely betatestu a později jej celé smažeme.

Pro zapojení, je potřeba vytvořit si účet https://komunita.svetandroida.cz/, ale nebojte, zabere to jen pár kliknutí.

Cílem betatestu, je pomocí vaší zpětné vazby vychytat všechny chyby a nedokonalosti.

Jak vložit svůj první komentář ke článku napsaného na Svět Androida?

V době betatestu je proces trochu složitější, ale v ostrém provozu bude už vše na pár kliknutí.

Jak aktivovat diskuzi u článku, která není vidět zde.

  1. vyberte i článek na Svět Androida, třeba tento Xiaomi představilo Redmi 13C a je lepší, než jsme doufali
  2. vezměte si jeho nadpis “Xiaomi představilo Redmi 13C a je lepší, než jsme doufali”
  3. a z něj vytvořte URL, vše bez diakritiky a malými písmeny
  4. takto https://komunita.svetandroida.cz/t/xiaomi-predstavilo-redmi-13c-a-je-lepsi-nez-jsme-doufali/129
  5. a přidejte první komentář
  6. tím se komentáře k tématu článku aktivují/zviditelní i pro ostatní

Pokud se vám nebude chtít podstupovat tento nepohodlný postup, vyberte si prosím ke komentování, již nějakou aktivní diskuzi zde.

Máte už teď nějaký nápad na vylepšení nových komentářů, nebo samotného webu SvetAndroida.cz, můžete využít sekci “Návrhy na vylepšení”, která zůstane aktivní i po ukončení betatestu komentářů. Navíc ostatní pro vaše návrhy mohou hlasovat a přidávat jím tak na důležitosti.

Děkujeme za váš čas, zapojené a zpětnou vazbu.

Za tým Svět Androida

Petr Mišák

S novými komentáři přijdou na SvetAndroida.cz i úplně nové a kompletně vylepšené uživatelské účty, které přinesou:

  • přihlášení na pár kliknutí skrz sociální sítě
  • možnost trvalého přihlášení
  • uživatelkou karmu
  • odznaky za svou aktivitu
  • možnost napsat soukromou zprávu jinému uživateli
  • push notifikace na témata která vás zajímají
  • emailový zpravodaj vaších zajímavých témat
  • avatary, emoji, hlasování, ankety a mnoho dalšího

Zapojte se do betatestu už dnes?

3 Likes

Zdravím, přidávám testovací příspěvek. Jak se máte?

Skvělé, díky za něj :star_struck:. Máme se dobře a už skoro vánočně :evergreen_tree:

Mě se to tady moc líbí, dobrý nápad! Snad se to chytne, protože času je 'nák málo a contentu nějak moc.
2023-09-30_07-01-26-34a7430f2bde6d653c5e82023b2b523e

Díky, tohle asi nebude redukovat množství kontentu, ale umožní kvalitněji o tématech článku diskutovat :).

1 Like

Za me super, obcas mam potrebubsdelit treba svou zkusenost, atd. Jako uprimne, web,ktery nezajima zpetna vazba uzivatelu (tech normalnich), nemuze nikdy prorazit. A vzhledm k tomu, ze pisete o prostredi, ktere nas uz asi par stoleti neopusti, tim myslim android a dalsi, tak je to web, ktery ma budoucnost. Diky za to a drzim palce … :v:

Díky za feedback, naprosto souhlasíme.

Dokáže mi někdo vysvětlit, jak (ne)funguje počítání komentářů?
U článku je zobrazeno, že obsahuje dva komentáře. Otevřu je, a je tam pouze jeden. Zároveň při sjetí dolů to vpravo ukazuje 3/3… Nějak mi to nevychází :grinning:

A je to tak u všech článků. U článku to ukazuje o 1 komentář víc, než tam skutečně je (výjimkou je 0 komentářů, to ukazuje správně) a následně to na stránce komunity s komentáři ukazuje číselně dokonce o dva víc.

Dobrý postřeh Honzo, díky za něj. Je to trochu čurbes :slight_smile: souhlasím. Vysvětlím jak to funguje aktuálně:

Navíc pokud má článek ještě komentáře přímo na www.SvetAndroida.cz .Čili “staré” komentář, které už nepoužíváme, je to + jejich počet, sčítají se tedy komentáře na webu a v komunitě. Ale to už u nových článků nemůže nastat, tak to jen na okraj a pro úplnost.

To jak jsi to popsal ty, je asi správná cesta, komentář je tam jen jeden. Programátor který nám propojení s komunitou realizoval, to udělal takto. Čili reakce v komunitě ať už jsou jakákoliv a od kohokoliv, bere jako komentář :roll_eyes:.

Mohl bys nám prosím do této sekce Návrhy na vylepšení - Komunita Svět Androida přidat návrh na vylepšení? Pokud tato nepřesnost bude vadit více lidem, pokusíme se jí opravit.

Upřímně je to opravdu matoucí, dnes jsem u článku s Top 5 fíglema v MIUI viděl, že jsou komentáře k článku 3. Když jsem na to kliknul, k článku žádný komentář nebyl a byly to vlastně zprávy od jiných témat či článků. Takže pro mě jako pro uživatele OK, že mám přehled, ale očekával bych to například u svého avatara nebo někde (tu kumulativní hodnotu), ale pokud je to dole u článku, očekával bych, že to budou komentáře k danému tématu.


ale fakt tam žádné nejsou :slight_smile: … nebyly.

A přímo pod článkem dole jsi komentáře nenašel?

Dá se dostat svět androida do apky Discord?

Jasně, ideálně takto Svět Androida. Ale těch mít a možností, jak sledovat Svět Androida je mnohem více, 5 tipů: Jak sledovat Svět Androida, aby vám nic neuniklo?

1 Like