Nové tarify T-Mobile Next jsou tu. Češi se mohou těšit na víkendová neomezená data i AlzaPlus+ zdarma!

Originál článek publikovaný na: Češi, pozor! T-Mobile kompletně překopal tarify, mrkněte na ceny a výhody

Tuzemský operátor T-Mobile právě představil nové tarify Next Některé z nich nabízí neomezená data na víkend, jiné služby AlzaPlus+ a Max K dispozici budou od 25. června a bude je možné pořídit v mobilní aplikaci T-Mobile uvádí na český trh novou řadu mobilních tarifů s názvem Next. Tato nabídka reaguje na rostoucí potřeby zákazníků, aktuální…

Proč se stále opakuje mýtus, že rychlost 256 kb/s (což je standard někde mezi 2G a 3G) stačí na WhatsApp, Messenger, jízdní řády či počasí? Kdyby to stačilo, tak nepotřebujeme 4G a 5G, kde je rychlost tisíckrát vyšší. 256 kb/s opravdu nestačí. Měl jsem to a i obyčejný odjezd vlaku se načítal 5 minut.

Proč mi to připomíná o2 z jejich air bank :roll_eyes: k čemu nějaká TV kde je furt opakující seriály a filmy nebo nějaký zelený mužík :roll_eyes: neznám nikoho kdo nakupuje tak pravidelně aby se mu alza+ vyplatila to stejné je i u datartu.

Faktem je, že za 299,- ročně stačí 5 objednávek na pobočku/boxu, aby se to vyplatilo. Neznalost neomlouvá :slight_smile:

To asi jo :+1: už si nepamatuji když jsem něco objednal na alze tak 5 let :joy: