Nejlepší AI generátor obrázků? Ideogram je zdarma a funguje skvěle!

Originál článek publikovaný na: Nejlepší AI obrázky? Ideogram je zdarma a funguje skvěle!

Svět AI generátorů obrázků má možná nového krále Ideogram je zdarma a vytváří špičková díla Součástí je i kouzelná funkce Magic Prompt Umělou inteligenci používá pro vytváření obrázků čím dál více lidí – s troškou kreativity při psaní promptu si můžete nechat během chvilky navrhnout v podstatě veledílo, které zaručeně zachytí pozornost návštěvníků vašeho blogu…

Díky za tip, dost dobrý :slight_smile:

2 Likes

Testnul jsem a paráda.

2 Likes

Jen pro zajímavost jsem si s Ideogramem dneska chvilku hrál. Chtěl jsem vytvořit obrázek robůtka systému Android, jak surfuje na vlnách moře. Neměl jsem žádnou konkrétní představu o tom, jak by měl obrázek vypadat, tak jsem začal s promptem „Android operating system mascot surfing the waves“.


Na výsledku se mi nezamlouvaly ty podivné zelené kreatury, co byly v pozadí, tak jsem obrázek remixoval s promptem „Android operating system mascot surfing the waves without anyone else on the horizon“

Kompozičně se mi z nabízené čtveřice nejvíc zalíbil tenhle obrázek, kde má ale robůtek trošku pofidérní oči. Šel tedy do remixu s promptem „Android operating system mascot with original eyes and body proportions surfing the waves without anyone else on the horizon“


A tady už jsou výsledky mnohem lepší. Pokud mi nebude stačit těch 25 daily promptů, co mám zdarma, nejspíš bude Ideogram první AI služba, kterou si předplatím :star_struck:

2 Likes

To vypadá docela obstojně. Když zohledním poměr složitosti promptu a výsledek, je to super.
Ale pokud bych chtěl dělat něco ultra detailního a uměl dělat dobré prompty, asi bych sáhl po Midjourney Model Version 6. Tohle je něco mála z Best of Midjourney Model Version 6.

kredit: Newsletter

Ale kdo ví třeba se dá dobře promptovat i v Ideogram. Tady je pár nápadů 50+ Best Ideogram AI prompts that you can use RIGHT NOW! - AI NOVA

2 Likes

Článek podstoupil aktualizaci: Doplněno několik pěkných AI-vygenerovaných obrázků jako ukázka práce Ideogramu, dále byl nahrazen úvodní obrázek.

1 Like

To je úplně jiný level…