LIDL naskladnil extra levný 4K televizor s Google TV a podporou Dolby Vision

Originál článek publikovaný na: LIDL naskladnil extra levný 4K televizor s Google TV!

Lidl opět rozšiřuje portfolio chytrých televizorů Nejnovějším kouskem je 43palcová 4K TV od Sharpu Má systém Google TV, HDMI 2.1 a umí Dolby Atmos Lidl má už poměrně širokou nabídku televizorů, jedna z vůbec nejlepších slev probíhala přes Cyber Monday, kde jste mohli koupit 55″ QLED TV Sharp s Google TV za 6 999 korun, šlo jednoznačně o nejlepší nabídku na televizor za poslední měsíce, bavíme-li se o českém rybníčku. Nyní e-shop naskladnil menší 43″ televizor Sharp, který má fajn specifikace a zajímavou cenu. Přesný model bohužel Lidl nezmiňuje, takže se budeme muset spokojit se specifikacemi, které jsou uvedeny na…

Taky jsem nedávno koupil novou televizi od TCL v akci a mile mě překvapila :star_struck:

Kamarád si rozflákal televizi, když se vožral jak hovado… no a teď shání náhradu, nějakou 55" co nejlevnější… ačkoliv nejsem si jistý, že mu chci něco doporučovat, bo pak budu poslouchat jak je na pikatchu, ale když jsem viděl jak vlítl do prvního elektra, prohlídl si 30 televizí za tři minuty a jen tak tak jsem ho zadržel, aby nekoupil hned první krám, co mu padl do voka… No prostě je to takový samorost… ale TCL, LG, nebo Samsong mi padli do užšího výběru, líbila se mi ta Sharp z článku, ale bohužel ta axe cyber monday byla fuč už ten den co vyšel, ačkoliv je i ta cena necelých 10k v pohodě, nevím jak ty televize Sharp jsou na tom, nikdy jsem jí neměl ani neviděl. Kdyby si MisakP byl tak laskav a řekl co si myslí o tej TCL, byl bych rád, že to mám z první ruky a ne od dealera v elekroshopu.
whyte-a

Tak ten Sharp bych osobně nekupoval to je sice značka ale bohužel jenom to, jinak je to sestavený z těch nejlacinějších dílů jasná volba je TCL přidal bych a šel bych do 7 řady ale ona se nechá sehnat taky velmy levně teď před Vánoci budou akce jinak na ni máte pětiletou záruku od výrobce není co řešit. TCL umí DTS , Dolby Vision a jiné formáty které jiné značkové TV neumějí …

2 Likes

Já koupil nedávno v akci TCL a jsem mile překvapený. Jediné co bych televizi vytkl je hlasité cvaknutí, při zapínání a vypínání, jinak je to ale OK.

Kupoval jsem tuto “krávu” - 75" TCL 75C835 s 3 letou zárukou

  • obraz překvapivě super
  • podporuje HDR+
  • Dolby Vision
  • běží na Androidu a i když Nvidia Shield TV Pro (2019) je stále lepší volbou, nesetkal jsem se zásadními problémy
  • zvuk při běžném koukání a poslechu hudby průměrný, ale při filmech super
1 Like

Souhlas. TCL jsou za mě super televize, mají výborný poměr mezi cenou a výkonem a daná 75C835, co si koupil Petr, je za mě jedna z nejlepších koupí v dané kategorii.

1 Like