Levněji už to nejde. V Česku pořídíte set 4 ks chytrých RGB žárovek Yeelight za necelé dvě stovky!

Originál článek publikovaný na: Neskutečná sleva! V Česku pořídíte set 4 ks chytrých RGB žárovek Yeelight za 186 Kč

V Česku můžete nyní pořídit sadu čtyř RGB žárovek za směšnou cenu Sada Yeelight LED Bulb W4 Lite původně stála 1 199 Kč, nyní je v akci za 186 Kč Můžete je ovládat hlasem či mobilní aplikací a nechybí možnost synchronizace s hudbou Chytrá domácnost se stává čím dál populárnějším odvětvím. Produkty jsou dostupnější než…

To bylo rychle pryč :slightly_smiling_face: Stránka nenalezena

Jo no, tyhle extrémně výhodné akce jsou doslova bleskové :zap: obzvláště pokud se to podaří “vyhmátnou” nějakému většímu magazínu a informovat o tom :slight_smile:

1 Like

Tak já tam tu žárovku vidím, ale není to sada 4 ks, ale jen jedna za uvedenou cenu. A nikde se nemluví o sadě.

Já to stihl :slight_smile: teď ještě aby to i dodali :grinning: ale v době objednávání psali skladem 25 ks

1 Like

Článek jsem aktualizoval o nové e-shopy :slight_smile: ale musíte být zase velice rychlí…:smiley:

1 Like

Nedodají, po třech dnech mi napíšou, že není skladem… :roll_eyes:

pěkně naprd, objednal sem 1.7. a teprve 4.7. mi napsali, že mám smůlu, jojo, díky moc…nemáte někdo tip, kde jsou za stejnou cenu ?

To stejne… dobra vymluva

Juj, tak to nás mzzí. To je tak, když firmy dělají zajímavé akce a nemají zvládnuté případy, když se opravdu ujmou. :frowning: Zklamání.