Kdy půjde koupit elektromobil Xiaomi SU7? Možná už tento měsíc!

Originál článek publikovaný na: Kdy půjde koupit elektrovůz Xiaomi SU7? Možná tento měsíc!

Xiaomi brzy uvede do prodeje své první elektromobily Modely SU7 a SU7 Max by mohly vyjít ještě tento měsíc V budoucnu chce Xiaomi dotáhnout Porsche či Teslu Xiaomi neustále světu dokazuje, že nechce být jenom pouhým výrobcem chytrých telefonů a příslušenství. Část jeho širokého sortimentu jiných produktů, například vychytávek do domácnosti, se prodává i na…

Jak se vůz líbí? Co je to za otázku? Jako, zda má dobrou barvu laku? Prvně napište všechny technické parametry (nevidím ani jeden) a pak Vám řeknu, zda se mi líbí. :slight_smile:

I kdyby se měla otázka týkat jen a pouze vzhledu auta, nepřijde mi na ní nic špatného. Přece jenom, ošklivé auto by si pořídil jen málokdo a samotná vizuální stránka je pro diskuzi také rozhodně zajímavá.

O technických parametrech modelů SU7 a SU7 Max jsme více psali v dřívějším článku. Do svého aktuálního textu jsem na něj doplnil odkaz :slight_smile:

1 Like

Ok. Ale pokud se téma týká pouze vzhledu auta, tak souvislost se Svetem Androida mi uniká. Ale v poho. Je to nadsázka. :slight_smile: