Ideální čas dát košem Adobe? Skvělé programy Affinity jsou na půl roku zdarma a navíc v 50% slevě

Originál článek publikovaný na: Adobe se třese! Programy Affinity jsou na půl roku zdarma

Adobe si v posledních měsících podřezává svými kontroverzními rozhodnutími větev Toho chce využít společnost Serif, které patří skvělé programy Affinity Můžete je zkusit na půl roku zdarma bez omezení a koupit s 50% slevou Pokud jste grafický designér, fotograf nebo dokonce vydavatel, máme pro vás skvělou zprávu. Programy Affinity – konkrétně Affinity Photo, Affinity Designer…

Affinity pouzivam uz spoustu let a jsou super na skoro vse. Z meho pohledu maji jem dva nedostatky, ale spise kde o vyhodu monopolu Adobe. Affinty nema CC, ktere by bylo snadno kompatibilni s Adobe…takze treba fonty jsou pri prevodech. A obcasna formatova nekompatibilita AI formatu. Ale je to dano jen tim ze Adobe je bohuzel prumyslovy standard. :frowning:

Kdyby mělo Photo verzi pro Android, koupil bych ho hned. Protože se mi nepovedlo najít vyhovující software na úpravu fotek na tabletu, tahám s sebou na dovolenou počítač (kde mi pro jednoduchou editaci a výrobu koláží bohatě stačí Gimp). Nemáte tip na podobný Android editor s rozumným UI pro velký tablet (S9 Ultra), který umí vrstvy, masky, základní filtry, atp.?