Huawei pokračuje v rozdělování zákazníků! Přijde evropský konec?

Originál článek publikovaný na: Huawei pokračuje v rozdělování zákazníků! Konec v Evropě?

Huawei Mate 60 Pro v Číně uspěl a výrazně pomohl výrobci odrazit se ode dna Stále častěji se mluví o řadě Huawei P70, která bude v roce 2024 pro společnost klíčová Nadále bohužel pokračuje rozdělování světa na Čínu a všechny ostatní, což náladě neprospívá Všichni víme, že se Huawei nachází v nelehké situaci. Speciálně pokud…

Inu, 99 % západních zákazníků mobil bez GMC a Google Play prostě nechce. Chápu, že se o ně Huawei nechce nijak zvlášť snažit. A tvůrci? Když jsem se zeptal své banky, kdy dá svoji aplikaci do obchodu Huawei App Gallery, tak mi s úsměvem sdělila, že nikdy. K čemu to pak je?

Některé banky reagovaly hned. Ale tady v článku se primárně bavíme o tvůrcích obsahu, nikoliv aplikací

A která banky byla takto striktní prozradíš prosím?

Tip bych že to mohla být Moneta, tam jsem se kdysi ptal a slyšel podobnou odpověď. Nebo se pletu?

FIO. Proč musí být příspěvek aspoň 20 znaků dlouhý, když sakra stačí tři písmena?

Protože FIO není nic extra přínosného pro komunitu :wink:

Mám Xiaomi ale ze značkou Huawei problém nemám mám ho jako služební a upřímně běhá svižněji než z google aplikacemi gmc není opravdu důležité