Google Pixel 9 se ukázal na videu, jeho barva vás překvapí

Originál článek publikovaný na: Google Pixel 9 pózuje na videu, barva vás překvapí | Svět Androida

Google plánuje představení telefonů Pixel 9 začátkem srpna Na sociální síti X se objevilo video s dosud oficiálně nepředstaveným telefonem Zaujal hlavně mimořádně netradiční barvou Google rozeslal pozvánky na konferenci Made by Google, která se uskuteční 13. srpna 2024, a na které představí novou řady Pixel 9. Ovšem jak se blíží uvedení, množí se i…

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako iPhone s nádorem :smile: :innocent:

Příšera v růžovém kabátu i 20kč je drahý :roll_eyes:

Mne sa ten dizajn paci. Je to take Googlovske vynimocne. Podla mna to je dobre riesenie

1 Like

Ty jsi k*t jak tohle můžeš napsat? Prý za 20kc moc drahý

1 Like

Ja suhlasim. Ale to 3 slovicko si zmen lebo ti za chvilu napisu ze porusujes pravidla :slightly_smiling_face:

Ten telefon je vážně hnusnej

1 Like

jako promiň ale to jinak nejde prostě jak to může napsat :smiley:
upraveno :slight_smile:

Ja to praveze chapem a asi by som to napisal este horsie ako ty :grinning: preto sa radsej niekedy vobec nezapajam :slightly_smiling_face:
Ale hej. Viem ako si to myslel ale chalani tu to nemaju radi a mal by si zbytocne problemy.
Mne osobne to nevadi :slightly_smiling_face:

1 Like

Mně přišel ošklivý i Pixel 8 a nakonec naživo se mně hrozně líbil. Tyhle telefony prostě nejsou fotogenické.

To sice ano, ale od takto bohaté společnosti bych očekával více

Jednoduchý každý máme svůj názor a za tím si stojím, je to stejné jako z autem přece si nekoupím škodu nebo jinou německou značku když se mi to hnusí