Google Pixel 9 Pro vypadá skvěle! Která barva je nejhezčí?

Originál článek publikovaný na: Google Pixel 9 Pro vypadá skvěle! Která barva je nejhezčí?

Telefony řady Google Pixel 9 patří k nejočekávanějším telefonům současnosti, čekání ale bude dlouhé Obě novinky nabídnout nejméně sedmiletou podporu, aktualizace budou chodit do roku 2031 Google Pixel 9 Pro si teď můžete prohlédnout hned ve třech barevných variantách V letošním roce už byla představena řada špičkových mobilních telefonů a řada dalších skvělých strojů nás…

Nevím Teda co na něm vypadá skvěle, ale určitě bych si ho nekoupil. Předchozí generace vypadala díky fotomodulu určitě lépe. Tahle placka s ttim o ale vzadu, nevím komu se to může libit

Každý to vidí jinak, mně se telefon líbí moc!

1 Like

Mě se nový Pixel taky moc líbí a jestli to nějak nepokazí tak si ho chci koupit. Teď jsem dlouho vydržel u Pixelu 4a 5G, prakticky od začátku jeho prodeje a myslím že devítka bude vhodnou příležitostí k jeho výměně.
Na barvy moc nehraju, stejně si ho opatřím silikonovým pouzdrem s vlastím motivem.

Škoda že ta modrá je světlá

Nevidím nic svetoborného vypadá úplně stejně jako předchozí produkty to samé je i u Samsungu furt to samé :joy:

Mně nevadí ani světlá, pokud na ni nebudou vidět otisky prstů…

Založte vlastního výrobce a sem s nápady. Soudě dle prodejů Samsungu to lidem moc nevadí :). O Apple nemluvě…

Apple je 100x lepší než Samsung i když je vzhledově skoro furt stejný

Mě vlastně přijde taky docela sympatický, byť se od reálných telefonů může dost lišit.

Mne sa tiez Pixel 9 dost paci. Az tak ze rozmyslam ze si ho konecne kupim ale zase mam strach o ten novy Tensor aby to zvladal v tom telefone

Mám Pixel 8 Pro a Tensor je naprosto bez problémů. Nebál bych se toho.

1 Like

A vydrz baterky je ako na tom? Kolko mavas SoT?

Můj čas strávený na obrazovce, neboli Screen on Time (SOT), je hodně proměnlivý. (viz. screenshot níže). A vlastně jsem výdrž nikdy extra neměřil. Beru ho jako denní zařízení.

Aha dobre. Aj tak dakujem

1 Like

Již se na něj těším!!!

Těší se nás hodně, jen to bude ještě dost dlouhé…