Google Keep nabídne super funkci. Ale jen pro někoho!

Originál článek publikovaný na: Google Keep nabídne super funkci. Ale jen pro někoho!

Google Keep patří k nejlepším aplikacím současnosti, používám ji každý den Vývojáři do aplikace neustále přidávají nové funkce, vše krásně funguje Na obzoru je další skvělá funkce, ale nebude dostupná pro všechny Pokud bych měl vybrat pět nejdůležitějších aplikací v mém mobilním telefonu, určitě by mezi nimi nechyběl prohlížeč Chrome nebo Mapy.cz, pro někoho překvapivě,…

1 Like

U mě tou pátou aplikací byl Evernote. Už není. Musel jsem přejít na Keep, ale nepřišel jsem na to, jak přetáhnout poznámky. Musel jsem je přetahal ručně. Keep zvítězil, protože se v ekosystému Googlu.

1 Like

Jelikož mám mobil od Xiaomi tak používám jejich aplikaci poznámky a nemůžu si stěžovat to co potřebuji je uložit nějakou poznámku atd…

2 Likes

Keep je super, ale k dokonalosti mi při užívání aplikace chybí nějaký widget na plochu počítače (Linux Kubuntu), nevíte někdo o něčem takovém?

Xiaomi mám taky, ale Keep mi přijde jistota :).

Víme :). Keep by měl mít Widget nativně. Psali jsem o tom už v březnu Poznámková aplikace Google Keep dostává parádní widget | Svět Androida

A když se podívám do telefonu, tak aplikace Google Keep má dokonce 3 nativní widgety viz screenhot.

Ano, v telefonu tyto widgety využívám, ale líbily by se mi také na ploše v počítači, jak píšu výše, ale nevím jak na to, jestli to vůbec jde…

Zkusil jsem keep a jsem z toho rozčarován přijde mi nějak moc komplikovaný ale je to jen můj pocit.

Jen ze zvědavosti - co přesně? Pokud člověk nechce pokročilé funkce, tak to používá jen jako poznámkový blok :slight_smile:

No jo, omlouvám se. Oči čtou a mozek přeskakuje. To že hledáš widget pro Desktop jsem úplně přehlédl.

Podle toho co jsem hledal to vypadá, že žádný Widget pro Google Keep pro plochu desktopového počítače neexistuje. Je to prej dáno tím, že Google Keep nemá otevřené API a tak jeho (svá) data najdeš jen v produktech od Google.

Používám keep už dlouho, ale od Galaxy Note 9, jsem si zvykl na jejich poznámky. Keeping Keep anyway, ale taky používám Vivaldi fsude a ten ma embeded poznámky se synchronizaci a to je taky navykovka.