Fotografie jako z fotolabu: tiskárna Canon Selphy CP1500

Originál článek publikovaný na: Canon Selphy CP1500: Fotografie jako z labu | Svět Androida

Většina lidí dnes uchovává fotografie v digitální podobě Papírová fotografie může být milou pozorností Tisk kdekoliv vám umožní například tiskárna Canon Selphy CP1500 Dnes bych vám rád představil jednoho z mých pomocníků. Jedná se o přenosnou termosublimační tiskárnu Canon Selphy CP1500. Pokud rádi fotíte nejen mobilem, možná si ji zamilujete. Obsah recenze Canon SELPHY CP1500…

Zápory:
– aplikace by mohla umět zařazovat fotografie do tiskové fronty

Mám stejnou tiskárnu doma a fotografie v aplikaci SELPHY označím a tisknu třeba 10 fotek najednou… Takže tisk z fronty jde.

@Jenda2032 ano, když to udělám z aplikace, tak to jde. Ale já myslím to, že v galerii telefonu vyberu fotku, odešlu do aplikace Selphy, dám tisk a dokud nedotiskne, nemůžu poslat na tisk další fotku.
U mě je načítání fotek v aplikaci strašně pomalé, mám v telefonu hodně fotek, a proto to trvá a proto to dělám z galerie, která je rychlejší.
V článku je to rozepsané: " Máte pak dvě možnosti. Buď spustíte aplikace a v ní vyberete fotografie pro tisk nebo si fotografii vyberete v galerii a sdílíte do aplikace. Ano, fotografii , ne fotografie . Z galerie jde odeslat pouze jedna fotografie, a to je velká škoda, protože opačný postup je pomalý."