Design, který nikdo nečekal. Takto prý bude vypadat příští Samsung pro mainstream

Originál článek publikovaný na: Kdo tohle čekal? Tento dostupný Samsung nabídne překvapivý design

Samsung Galaxy A36 5G uniká na renderech od známého leakera Ve srovnání s předchůdcem má obdržet odlišný design zadní strany Fotoaparáty se sjednotí do jednoho pilulkovitého útvaru Ve čtvrtek jsme vás informovali o prvním výskytu Samsungu Galaxy A36 v benchmarku, avšak od té doby situace kolem nadcházejícího telefonu střední třídy značně vyeskalovala. Uznávaný leaker Steve…

To má být jako senzace? Foťáky šoupli do rámečku wow.

Takto chcu oddelit strednu triedu a vlajky.
Ale ja si myslim ze teraz vyzera toto lepsie ako napriklad S24 :grinning:
Aj je to praktickejsie ked chces vycistit fotak tak je vzdy lepsie mat fotaky pod jednym sklom ako mat fotaky kazdy oddelene aj koli prachu a tak.
Ale to je moj nazor a je to dizajn takze kazdemu sa bude pacit nieco ine :slightly_smiling_face:

Jde o to že to nevypadá desingově tak pěkně jak S24 o to jde. Sjednotit ty foťáky takhle je za mě dost designová změna zpět. Nezlob se na mě ale vyčistím to stejně lehce jak kulaté vedle sebe. Žádný problém bych v tom fakt neviděl. Mi se to vůbec nelíbí jak nějaká P30 od Hua to vypadá.