CZC se snad zbláznilo: Vyprodává sklady za naprosto nesmyslné ceny, vybrali jsme TOP nabídky

Originál článek publikovaný na: CZC se zbláznilo: Vyprodává sklady za nesmyslné ceny, vybrali jsme TOP akce

Tuzemský e-shop CZC opět vyprodává sklady V akci jsou počítačové komponenty, notebooky i příslušenství Největší slevy probíhají na vlastní značky CZC.Gaming a CZC.Office Tuzemský e-shop CZC je v posledních týdnech hodně vidět na titulcích nejrůznějších článků a videí. Spekuluje se dokonce nad tím, zda česká dvojka na trhu s elektronikou neukončí svou činnost, respektive se…

1 Like

Czc se nezbláznilo. To jen shitllegro likviduje zbytky CZC, co ještě existujou

2 Likes

Díky za upozornění, proč toho nevyužít, že. Už jsem si objednal dokovačku k ntb za 60% původní ceny - na tu původní cenu jsem koukal minulý týden, takže to není falešná sleva. Čínská mi sice taky funguje, ale PD nepřenese slibovaných 100W, nejspíš jen 50. Ono to stačí, ale je to otrava, při každém startu mačkat Esc, protože noťas chce mít k dispozici 67 W…

2 Likes

No jsou to fakt bláznivé ceny. Kdyby takovéto “opravdové” slevy byly vždy, bylo by to skvělé :star_struck:

Den poté a Lenovo laptop jedině za 9 nebo 13tis. Tak tomu neříkám zemětřesení slev, když tam byl max. jeden za 6,5t nebo tak podobně. :person_shrugging:
Zbytek možná OK, kontrolovat to nebudu, ale článek se každým takovým failem blíží spíš clickbaitu.

No jo no, likvidační výprodej a slevy jsou vždycky prima.

1 Like

Článek jsem aktualizoval o nové slevy! V akci je třeba fajn měřič kvality vzduchu od Aqary, herní notebook s RTX 4050 nebo obří 85" TV TCL :slight_smile:

1 Like

“článek se každým takovým failem blíží spíš clickbaitu.” - a co když těch notebooků bylo skladem 30 a všechny se vyprodaly díky našemu článku? Vyšel včera okolo 16:30, je tedy venku už přes 21 hodin. V době psaní textu jich dle CZC bylo skladem 5 a více.

Tak tohle jsem ta za tuto cenu - -5.990-- / nenašel - Samsung HW-S801B, 3.1.2 - pouze 9.489,-

Ani jeden z dvou popisovaných repro CZC.Gaming Shockwave a Tremor vůbec web CZC nenašel
:frowning: …platí i po aktualizaci článku(nevím proč jsou i nadále uvedeny?)

Už jsou bohužel pryč :frowning:

Článek aktualizován o další slevy! :slight_smile:

Díky, udělal jsem si zásobu materiálů do 3D tiskárny :smiley: Normální cena 600 cena na CZC okolo 300 :slight_smile:

1 Like

Zbláznilo se, prodejem Allegru, to co vidíme za slevy není bláznovství, ale likvidace skladů. CZC konec, zhasnuto, odchází se k mimozemšťanovi :man_shrugging: Allegro NIKDY!

1 Like