Chytrá váha v Actionu nestojí ani 350 korun. Nakopne vás ke změně životního stylu?

Originál článek publikovaný na: Vyzkoušeli jsme: Chytrá váha z Actionu nestojí ani 350 korun

Nizozemský řetězec Action nabízí chytrou váhu Chytrá váha Silver Gear vyjde na pouhých 245 Kč Změří vám svalovou hmotu, míru bílkovin i úroveň nadváhy Chytré váhy už jsou na trhu delší dobu. Nejen že vás zváží, ale nabídnou spoustu praktických informací, které vás nakonec přesvědčí, že pravidelné vážení nemusí být taková noční můra. Například nizozemský…

Jaké máte zkušenosti s nakupování v tomto obchodním řetězci Action? Já tam tedy zabloudil asi jen 2x. Cenami jsem byl dost mile překvapený, vypadaly až podezřele dobře. Se zbožím zatím většinou spokojenost, ale už mám i jednu špatnou zkušenost. Jak jste na tom vy?

Action je pro mě, jako vášnivého kutila a objevovače nových aktivit, takové “guilty pleasure”. Zkušenosti mám většinou dobré, ale kupuji už s tím, že nemám velké očekávání ohledně kvality, takže téměř pokaždé milé překvapení. Zmíněnou váhu máme doma zhruba měsíc, zatím funguje perfektně, výstup (statistiky v aplikaci) jsou naprosto dostačující a uživatelské rozhraní překvapivě poměrně jednoduché a instinktivní. Ceny potěší každého, troufám si říci, že i školáka na životním minimu.