Český náramek Elonga pomůže zlepšit váš životní styl. Změří stres i regeneraci a připraví vám trénink

Originál článek publikovaný na: Český náramek Elonga pomůže zlepšit váš životní styl. Změří stres i regeneraci a připraví vám trénink

Elonga představuje kombinaci náramku a inteligentní mobilní aplikace Snaží se pomocí personalizovaných doporučení zlepšit váš životní styl Na základě dat o připravenosti či stresu vám radí, jak se stavět ke sportu Zlepšit své sportovní výkony či posunout celkovou kondici a životní styl na vyšší úroveň je v dnenší době snazší než kdy dřív. S nástupem moderních…

O elonga jsem se dozvěděl z vyskakovací reklamy na Facebooku a něco se mi na tom nezdálo, protože mi připadalo, že jsem ten náramek viděl už jinde a dřív. A taky že ano. Stačí dát na Aliexpress.com vyhledávání dle.fotografie a dějí se věci… Nebo napište rovnou Coospo HW706

https://a.aliexpress.com/_EJpgOIP

A zdaleka neni sám… další “elonga” má natisklé logo XOSS a jsou i další… shoda dle mého názoru do posledního milimetru… Jak je to teda možné? To je otázka pro recenzenta … fungují tyto “clony” s aplikací elonga a opačně? Je elonga něco víc než jen " generickyý čínský náramek z Aliexpressi" s českým popisem a , aplikací a vymyšleným příběhem? Je příběh o českém vývoji od nuly jen pohádka?

Vzhledově se snímač zdá podobný (možná i stejný), ale dnes kus velkého know-how leží právě v SW, který ho obsluhuje a nemyslím jen firmware, ale myslím výpočty data, chování, doporučení. Tak je otázkou zdali je to opravdu stejné zařízení se stejnou přidanou hodnotou pro uživatele?

Zajímavé je, že elonga v rámci svého “příběhu” prezentuje vznik hardware zcela jinak a tvrdí, že je jedinečný a český. Navíc sw je s předplatným…, tj . být korektní, budou tvrdit jenom “naše aplikace je…” A když jsem stejnou “Aliexpress” otázku s odkazy položil na fcb… byl reklamní příspěvek elonga bez odpovědi smazán autorem… Tedy “něco je shnilého v tomto Aliexpress elonga příběhu…”

Zajímavý dotaz, zkusíme ho Elonga položit jako Svět Androida