Cenové dno. Lidl nabízí bezdrátovou nabíječku za 129 korun!

Originál článek publikovaný na: Cenové dno. Lidl nabízí bezdrátovou nabíječku za 129 korun!

Lidl pravidelně nabízí některé produkty za bezkonkurenční ceny O superlevné bezdrátové nabíječce jsme psali už před několika týdny Tentokráte dokázal Lidl srazit cenu ještě níže, 129 korun je cenové dno Bezdrátovému nabíjení jsem nikdy úplně nefandil, ačkoliv už mnoho let používám mobilní telefony, které tuto funkci nabízí. Nic to ale nemění na faktu, že bezdrátové…

Stále jsem nepochopil výhody bezdrátového nabíjení. Zmiňuje se, že není drát a nemusíme tahat nabíječku. Za mě nesmysl. Tahat musíme tu podložku a k ní vede co? Stejně drát. :slight_smile: A pomalejší nabíjení, zahřívání a nemožnost mít u nabíjení mobil v ruce jen bezdrátové nabíjení dorazí.

Z pohledu konstrukce by to za mě bylo zajímavé, kdyby na těle nemusel být žádný konektor. Za mě je to spíše o tom, že v dnešní době člověk bezdrátovou nabíječku najde na spoustě míst. Takže s sebou člověk nemusí tahat ani tu bezdrátovou nabíječku, protože už někde integrovaná bude…

Pak nejsem vhodná cílová skupina, neboť nejčastěji nabíjím (mimo domov a příbuzné) ve vlaku, v restauracích a hospodách, v tělocvičnách a ve školách. A doposud jsem na zmíněných místech nikdy žádnou bezdrátovou nabíječku neviděl.

Osobně bezdrátové nabíjení oceňuji na místech, kde s telefonem většinou nemanipuluji a vracím se tam opakovaně. Výhodu vidím i v tom, že když někdo volá, mohu telefon rychle vzít do ruky a vzdálit se od nabíječky, aniž bych musel řešit vytahování konektoru.

Za mě tedy ideální místo pro bezdrátoví nabíjení je v práci.