Beeper zdarma pro všechny! Mějte všechny chaty v jedné appce

Originál článek publikovaný na: Beeper zdarma pro všechny! Mějte všechny chaty v jedné appce

Beeper umí sjednotit vaše konverzace do jedné appky Ode dneška ruší čekací listinu a otevírá se všem Aplikace pro mobily i desktopy je zdarma Bezplatná komunikační platforma Beeper se dnes oficiálně otvírá všem uživatelům. Jejím cílem je sjednotit všechny vaše roztroušené konverzace z několika různých sociálních sítí do jedné mobilní (popřípadě desktopové) aplikace, za kterou…

1 Like

Takový Viber tam chybí a ten pár mých známých užívá. Dokonce jsem už měl tu čest se u druhých setkat i se Skypem a Snapchatem. A to letos. :-))

Vyzkoušel jsem a k dokonalosti chybí jediné - webové rozhraní pro pohodlnější psaní na klávesnici na počítači, kde nelze instalovat klienta (protože tam nemám administrátorská práva).

Facebook Messenger mi nejde přidat, zasekne se to na infinite loadingu

Ahoj, měl jsem podobný problém, ale poté, co jsem proces párkrát zopakoval, se mi Messenger konečně povedlo přidat

vyhledává ti to kontakty v Messengeru? Já když dám někoho hledat, najde mi to Instagram a WhatsApp, ale Messenger ne

ahoj, najde mi to zřejmě jen v rámci chatů, které mi přišly v době, kdy jsem používal beeper. Tedy pokud bych hledal nějakou starší konverzaci, nenajde mi to.