Beeper: Vyzkoušeli jsme univerzální chatovací aplikaci. Nahradí WhatsApp, Messenger, Zprávy Google i Discord

Originál článek publikovaný na: Beeper: Bezplatná aplikace, kterou musíte (alespoň) zkusit!

Na začátku dubna vývojáři konečně uvolnili populární Beeper na Google Play Popularitu si vybudoval především díky podpoře iMessage pro Android Jedná se o komplexní platformu, která shromažďuje chaty z ostatních komunikátorů Naše mobilní telefony jsou zahlcené nespočtem komunikačních platforem a právě proto přichází aplikace Beeper s poměrně ambiciózní misí: sjednotit všechny vaše chaty do jediné…

Vidět uživatele, zda je online, je pro mě docela zásadní. Jinak netuší někdo, proč tam není Viber? Přece jen má přes miliardu registrovaných uživatelů.

Zásadně mi tam chybí ICQ, to používám denně

Po 14 dnech jsem s aplikací celkem spokojený, ale dvě zásadní poznámky k tomu mám: nepodporuje sice telefonování, ale hlavně neukáže ani přímý proklik do původní aplikace, pouze vyskočí hláška, že máš do ní přejít (videohovor používáme často s prarodiči).
A seznam konverzací ukazuje pouze čísla nepřečtených zpráv u daných chatů, vizuálně bych upřednostnil zobrazení tučně.

Potřeboval bych právě hlavně to hledání v Instagram chatu

Aplikace jsem teď 2 týdny zkoušel, ale napsalo mi to, že mi odpojí WhatsApp, protože jsem ho v telefonu pár dní neotevřel, no to znamená, že ty aplikace stejně musím v telefonu mít :man_shrugging: takže mít vše v jednom stejně nefunguje, tedy návrat k původním aplikacím, nedá se svítit

Není to špatná cesta. Akorát u Messengeru nejde komunikovat s lidmi co používají šifrování či zakázali spojení s Facebookem. Discord je arogantní služba pro vyvolené. Když jsem ji chtěl kvůli nova launcheru zkusit křivě obviňovali, že jsem podvodník, spamista apod. nechápu kdo tuto nekvalitní službu vymyslel. Místo toho mohli mít svobodný protokol XMMP :slight_smile:

Manželka má účet jak v Telegramu, tak ve WhatsApp. V Beeper se zobrazuje jenom jako WhatsApp uživatel, když mi poslala zprávu na Telegram, přišla do Beeper od uživatele @telegram_xxxxxxxxxx:beeper.local, ten se nedá přejmenovat. Potřeboval bych sdílet zprávy mezi uživateli Whatsapp a Telegram, to také v Beeper nejde

Kdyz to melo iMessage, tak to byla must have aplikace i kdyz se mi na Mac nedostavaly bezne sms.

Jak to zacalo nechodit, neni pro tu aplikaci duvod. Umi mene ze zakladni aplikace. Poslat treba heic pres whatsup protokol nebylo mozne. Sla pryc.