Baterie 22000 mAh a repro se 136 dB! Který telefon to umí?

Originál článek publikovaný na: Baterie 22000 mAh a repro se 136 dB! Který telefon to umí?

Oukitel WP33 Pro je splněným snem pro lidi, kteří chtějí pořádnou výdrž Baterie s kapacitou 22000 mAh není jedinou unikátní funkcí tohoto stroje V hlavní roli fotoaparát? Kdeže, pozornost si zaslouží pořádný reproduktor U moderních mobilních telefonů hraje klíčovou roli špičkový fotoaparát, výrobci se neustále předhánějí v novacích. Apple iPhone 15 Pro Max, OnePlus 12,…

Odolný telefon s vojenskou certifikací, který vydrží nabitý týden, má využití pouze pro specifickou skupinu lidí. Například pro vědce nebo dobrodruhy někde v pralese nebo na pólu. Běžný uživatel si nepořídí půlkilovou cihlu, když elektrickou zásuvku potkává několikrát denně.

1 Like

V srpnu jsem si pořídil WP19, má teda jen 21000 mAh. V tomto směru je dokonalý, jinak jsem trochu zklamaný. Na první dovolené na Krétě jsem ho měl v kapse, asi jsem s ním někde brnknul o skálu, ani jsem si toho vlastně nevšiml, a najednou koukám, naráz z boku na úrovni displaye, prasklé sklo přes celý telefon. Roli tam hraje určitě hmotnost, když půl kilem do něčeho ťuknete, tak je i ta reakce rána. Další problém je hodně slabé GPS. Manželka měla se Samsungem X-cover celý let jasnou polohu, Oukitel si ani neškrt, když neměl data. Před tím jsem měl podobný WP 15, vydržel 11 měsíců a šel do reklamace, odešel display. Jsem z Oukitelu zklamaný, přitom rozměry a hlavně baterie mě vyhovovaly. Vynikající je i noční vidění.