Air Bank předběhla státní správu, začala uznávat eDoklady

Originál článek publikovaný na: Air Bank předběhla státní správu! Začala uznávat eDoklady

Od letoška můžeme v telefonu používat aplikaci eDoklady Uznávání státní správnou začne postupně během roku, poslední bude jako obvykle Česká pošta Dobrovolnosti se meze nekladou, jako první banka překvapila Air Bank Potřebujete si něco vyřídit v bance, ale zapomněli jste si doklady? Nevadí, tedy pokud je vaší bankou Air Bank. Nově totiž tato banka začala…

Jooo o2 mě přesvědčovalo ať si udělám konto v této bance abych ušetřil 300 ale blbé je že výhoda je pro o2 ne pro klienta a propo tato aplikace už není pro můj telefon tak za pár let slavné o2 :joy::joy:

Asi úplně nechápu. Pokud máš účet u Air Bank a platíš u O2 z toho účtu útratu nad tuším 600 Kč (tady si nejsem přesně jistý kolik to musí být), tak tu slevu dostaneš ty. Já nemám O2 a u Air Bank mám jen podnikatelský účet, tak to sám nevyužívám. Ale k Air Bank z hlediska pokrokovosti a zavádění technologických novinek nemůžu říct křivého slova.

Pokud dostanu slevu jen za podmínek že musím mít konto u air bank tak výhoda je na straně o2 ne pro zákazníka toho budou dojit za každou cenu tak ať dají slevu hned a lidi nebudou utíkat k jinému operátoru

No nerozumím asi jazyku vašeho kmene. Pokud už mám službu u O2 a zařídím si účet, tak mi na ten účet bude rok chodit 300. Možná narážíte na situaci kdy nic u O2 nemáte, pak mi to nijak výhodné nepřijde, ale pořád vám bude rok chodit 300. Já háček nevidím.

1 Like

Máme 5 čísel u o2, nevím proč bych měl měnit banku kvůli tomu že si o2 udělá dobře a zákazník musí měnit banku a být šťastný že pro mne něco udělali

Dají Vám 3600 za to. O ničem jiném to není. Já to vidím spíš jako výhodné pro stávající zákazníky obou.

Tomu moc nevěřím jelikož za těch 5 čísel platím měsíčně maximálně 1000 kč