5 tipů na zboží z Číny: Elektro příslušenství do auta

Originál článek publikovaný na: 5 tipů na zboží z Číny: Elektro příslušenství do auta

Vítejte u prvního vydání tipů na zajímavé zboží z čínského AliExpressu v roce 2024. Zatímco Ježíšek snad obstaral veškerou žádanou elektroniku do kapsy či domácnosti, nyní přichází prostor dovybavit například i vůz. V dnešních tipech tedy najdete hlavně příslušenství do auta. Evropské sklady, daň a cloProdejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v…

Nekupujte si minivysavače do auta, jsou dobré tak na sebrání jednoho vajglu. Vyluxovat s tím auto znamená nejméně šestkrát vysýpat a vyprašovat filtr.

Taky jsem měl vždy velké obavy od malinkých jednorázových vysavačů do auta. Ale už jsme četl i názory, že je to skvělý pomocník, asi to tedy bude kus od kusu.

Osobně používám doma i venku v autě tento Minirecenze vysavače Xiaomi G11: I chlapa to najednou baví a je skvělý. Jediné do by se mi na něj hodilo je nějaký nástavec, kterým bych se pohodlněji dostal i pod sklo nad přední palubovkou.

Ale když se dívám na Aliexpress, tak třeba tento, by do auta nemusel být marný ne? https://www.aliexpress.us/item/1005006101298193.html