Xiaomi TV A Pro (2025): Za málo peněz hodně muziky (nová "semínková" recenze)

Originál článek publikovaný na: Xiaomi TV A Pro (2025): Za málo peněz hodně muziky (semínková recenze)

Xiaomi prodává na českém trhu televizory řady A Pro (2025) Zaujmou QLED panelem, cenou i systémem Google TV Právě testujeme její 75palcovou variantu, zapojte se i vy! Xiaomi nedávno uvedlo na český trh nové televizory A Pro 2025 v několika velikostech, přičemž v redakci už nějakou dobu testujeme její 75″ verzi. Tento QLED televizor slibuje…

Mě by zajímala rychlost televize jako celku. Jestli je vše plynulé, nebo se najdou i místa, nebo situace, kdy se TV “zadýcha”. Třeba při přehrávání určitého formátu filmu, hraní hry, nebo jen obyčejně při procházení menu Google TV.

mna by zaujimal maximalny jas pri hdr

1 Like

Díky za dotazy! Snad se mi na ně podařilo odpovědět v recenzi. :slight_smile:

Ahoj, jak se daří televizí v takovém klasickému režimu? Myslim tim spouštění aplikací atd ? Nebude se sekat pri načítání aplikaci jako je netflix, YouTube ? S některým jsem mel problém , že rychlé vypnutí aplikace a následné zapnuti jine televizor neunesl a na chvílí jako by zamrzl.
Diky za odpověď

1 Like

Mě zajímá u všech TV kvalita upscalingu - jak dopadne na obrazovce SD video? Porovnávat můžete s televizory LG.

1 Like