Xiaomi chystá naprostou šílenost! Pohřbí tento kousek levné bezzrcadlovky?

Originál článek publikovaný na: Xiaomi chystá naprostou šílenost! Pohřbí tento kousek levné bezzrcadlovky?

Xiaomi 15 Ultra má přinést významné vylepšení fotoaparátů Zařízení by mohlo být představeno v lednu 2025, těsně před uvedením řady Galaxy S25 Očekává se, že nabídne 200MP teleobjektiv a gigantický hlavní snímač Když Xiaomi letos v únoru vypustilo do světa model 14 Ultra, byl to pořádný šok pro fotografické nadšence. Konečně se totiž do Evropy…

A stejně to ve vsi účtě na Samsung stačit nebude. Jelikoz ten jejich os je neskutečný nedoladěný paskvil. Ale oni se neustale budou honit za čisly jak už je známe.

1 Like

Dovolím si víceméně souhlasit. Bude to skvěle fotit, ale nebude na to spoleh. Proto na otázku v nadpisu odpovím: NE. Protože kdo si pořídí bezzrcadlovku, potřebuje nejen kvalitní obraz, ale i spolehlivý stroj, a to žádný (a opravdu žádný) mobil není. Samsung mám rád, ale taky má nálady. Někdy zpomalí, někdy se rychle vybíjí baterka… u svého Nikonu Z8 (ok, nesplňuje podmínku levný) vím, co od něho můžu čekat. Víceméně :wink:

1 Like

Bezzrcadlovky, to je co, k čemu? Na běžné focení používám Xiaomi 11T Pro a teď nový Xiaomi 14 Ultra, i když 11T po drobné úpravě software manuálního ovládání si cením poněkud víc, zejména pro noční, astronomické focení v páru s Celestronem a příslušenstvím. Na opravdové focení jsou samozřejmě pouze a jen zrcadlovka, u mě třída Canon EOS. A pakliže potřebuji opravdu super fotky, vytahuji klasický Hasselblad 500/C, na film, 6x6. Nic lepší v oboru než klasická analogová, chemika fotka neexistuje…
A navíc, přídavný bonus, mezi námi pány, pořádné tělo, dlouhé sklo a batoh příslušenství nám sluší…

Xiaomi to Samsungu samozřejmě naloží kdykoliv. Akorát, že Xiaomi je trochu méně blbuvzdorný a potřebuje kvalitnejsi obsluhu, není to holt nic pro masy.

Jo to určitě:D dobry vtipek. Prave ze ti si je nenaloží snad nikdy :smiley: ale dobry zkusil jsi to.

Takže to co jsi napsal je holý nesmysl. Po létech jsem přešel z řady Galaxy, poslední 23 ultra, na Xiaomi 14 ultra. Xiaomi udělalo kus práce a je o parník dál než slavný Samsung. Co se týče foťáků, vyladěnosti, ale i výdrže. Klidně mi vydrží i tři dny. Při větší zátěži mám večer 60%. Chce tomu rozumět a neplácat. Jediné co je o zvyku je fotomodul, ale drží se lépe než Galaxy. Je o něco užší a nemá ostré rohy. HyperOS je dobrá nadstavba, jen ji je třeba umět používat. Na hry ho nepoužívám, na to mám PC.

1 Like

Ano pane dekuji za pohadky. To co jste zde napsal je tak akorat k pobaveni pro deti. :slight_smile: presne vse napsano a je to úplně naopak. Ale kdyz jste spokojen ja vam to neberu. Koupit cinu za 30k to chce ko… :slight_smile: jejich nadstavba je porad uplne mimo to same fotaky kdyz jsem mel tu moznost porovnat.