Výbava POCO F6 se odhaluje! Díváme se na další trhák?

Originál článek publikovaný na: Výbava POCO F6 se odhaluje! Díváme se na další trhák?

POCO F6 se zařadí k nejlepším telefonům na trhu v poměru cena versus výkon Vsadí na extrémně výkonný Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 Už od začátku nabídne HyperOS a Android 14 POCO F5 dlouhodobě patří k nejzajímavějším mobilním telefonům na trhu, speciálně pokud máte zájem o vysoký výkon. Procesor Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2 patří…

Na POCO F6 se už těším.
Mám POCO F5 Pro, ale má 8+ gen1. Jinak s Vámi souhlasím, že se jedná o mimořádný mobil ohledně cena/výkon. Pro mě však stále zůstává nejlepší a největší skok u POCO F3.
POCO F4 mě zklamalo. Od POCO F5 Pro jsem očekával víc.
Snad to napraví POCO F6 nebo F7.
Ohledně ceny, kterou uvádíte 12.000,- Kč taky podle mého názoru (vždy uvádím jen svůj názor), bude cena vyšší hlavně u POCO F6 Pro.
Loni stálo v zaváděcí akci (která trvala týden) 12.000,- Kč. Pak 14.000,- a pak POCO F6 Pro 12/512GB 15.000,- Kč. Tak snad Vám to vyjde na těch 12.000,- Kč
Těším se na další články o POCO F6. Překlep se může stát každému z nás.
Přeji hezký den

Pro verze určitě bude dražší než klasika, otázkou je o kolik. Ale rozdíl kolem tří tisíc korun smysl dává. Kde mám překlep? Opravím ho

Překlep: 7+ gen 2. Podle mě patří správně 8+ gen 1 (POCO F5 Pro).
Děkuji za odpověď

Článek je o POCO F6, jehož předchůdcem je POCO F5. A to má Snapdragon 7+ Gen 2 :slight_smile:

Máte pravdu. Žil jsem v přesvědčení, že Snapdragon 7+ je necelý rok starý. Děkuji za odpověď