Venkovní kamera Xiaomi Outdoor Camera CW400 se už prodává v Česku! Má 2,5K rozlišení a detekci osob

Originál článek publikovaný na: Kamera Xiaomi Outdoor Camera CW400 se už prodává v Česku!

V Česku se začala prodávat další bezpečnostní kamera Xiaomi Model Outdoor Camera CW400 nabízí rozlišení 2,5K Nechybí mu ani AI detekce osob nebo plnobarevné noční vidění Xiaomi na podzim roku 2022 v Číně uvedlo novou venkovní kameru Outdoor Camera CW400, která byla dvanáct měsíců nato představena také pro globální trh. Nyní už je konečně možné…

1 Like

Bohuzel Xiaomi kamery mi nespolupracuji s telefonem Samsung.

Důležité je vyměnit telefon za pořádný ne mít Samsung, mám služební a je to hrůza za ty peníze co za to chtějí i zadarmo je to drahý

Tak služební telefony bývají dost omezené, aby na nich zaměstnanci nedělali cokoliv, co nesouvisí s prací. :slight_smile:

Jak konkrétně se projevuje ta “nespolupráce”?

Je to Samsung A33 zase tak levně mi to nepřijde to můj 6 let starý xiaomi je na tom lépe jak z vydrží tak funkčností

Zdravím, tak tuhle kameru určitě nedoporučuji kupovat. Neustále vyhodnocuje zvířata jako osoby a i jakoukoli mouchu nebo prach vyhodnotí jako pohyb. Nepomáhá ani nastavení citlivosti. Prodejce ani Xiaomi výrobce mi s tím nebyli schopni pomoct.

To je hodně smutné, ale rozhodně díky za zkušenosti.
Jak v tomto ohledu odpověděl prodejce/výrobce?

Prodejce odpověděl, že se s tím nesetkal a že napíše výrobci. Po týdnu napsal, že od výrobce nemá žádnou odpověď,ať si mu napíšu sám. Tak jsem na Xiaomi psal sám a taky nepřišla žádná odpověď…