Unihertz Tank 3 je šílenost. Má 23 800mAh baterii, 200MP foťák a vysoký výkon

Originál článek publikovaný na: Nesmysl! Unihertz Tank 3 má 23 800mAh baterii a 200MP foťák

Unihertz Tank 3 je odolný telefon, váží přes půl kilogramu Nabízí ale obrovskou baterii a velmi solidní výkon Do výbavy se dostal dokonce i 200MP fotoaparát Unihertz je čínská značka vyrábějící poměrně specifické telefony, podobně jako třeba Doogee. Nabízí malé modely řady Jelly, ale také odolné telefony Tank. Nejnovější Unihertz Tank 3 má velmi zajímavé parametry a hlavně naprosto obří baterii, přesto si zachovává docela příjemnou (přestože ne vyloženě nízkou) cenu. Pojďme se mrknout na specifikace. Unihertz Tank 3 je sice odolný mobil, ale specifikace vůbec nejsou k zahození. Na přední straně máme 6,79palcový LCD panel s rozlišením 2460 x…

No čaute. Ja mám Unihertz tank 1 a má 22000 mAh batériu a vyššiu váhu ako štandardné mobili ale tie mňa omrzelo denne nabíjať. Tento 567 g mobil mne vydrží cca 14 - 22 dní na jedno nabitie z nočným vypínaním. Čiže je to otázkou priorít či denne nabíjať alebo nosiť regulérnu tehlu. Ja som zvolil kľud od nabíjačky…Váha je už v pohode naučil som sa ho nosiť normálne ako vy nosíte svoj 150 gramový. A Možno kúpim tank 3 lebo tu neverím,že bude Android 13 …Pekný večer . Michal BRAUN.

Díky za tvoje zkušenosti Michale. Až 22 dní na jedno nabití, tak to je hodně krásné.

Co tě prosím vede k tomu, že mobil na noc vypínáš? Napadá mě spousta důvodů proč to dělat, ale zároveň vím, že většina lidí to dnes už nedělá, tak jsem zvědavý proč ty ano?

Dám sem fotku Unihertz tank 1 pro ty kteří taky nevěděli jak telefon vypadá. A ten název je dost výstižný :), je to tank :slight_smile: