Samsung si namazal na chleba všechny nové iPhony! Jeho výdrž je naprosto fantastická

Originál článek publikovaný na: Samsung si namazal na chleba všechny nové iPhony! Jeho výdrž je naprosto fantastická

Nová řada iPhone 16 slibuje lepší výdrž baterie, ale zaostává za Samsungem Galaxy S24 Ultra Všechny modely iPhone 16 překonaly své předchůdce z řady 15 v testu výdrže baterie Navzdory pokročilejšímu 3nm čipu Apple stále nedosahuje úrovně 5000mAh baterie Samsungu Apple letos s řadou iPhone 16 nepřišel opět s žádnou revolucí. Místo toho vsadil na…

Hmm ano. A potom je hned dalsie video kde S24Ultru poraza aj Pixel9ProXL aj iPhone16ProMax :slightly_smiling_face:

https://www.youtube.com/live/rwUzzaRF3Vc?si=DDw8aT5gPyYPsC39

Tak to na můj redmi 5plus nemá ani jeden vydrží i 3 dny :joy:

Tomu i věřím alespoň z mého pohledu , jelikož Ultru ždímu jako prase a ta výdrž je neskutečná. Oproti tomu co vidím na Iphonech které taktéž máme doma .Vydrž maji také skvělou ale na Ultru ztrácí.S podivem někde na forech čtu jak jim Ultra nevydrží, tak nevim čím to je .Nastavenim ?

1 Like

Takový bazmek? Tam je jediné plus ta baterka co? :slight_smile: až budeš mít někdy vlajku v ruce napiš :slight_smile:

Ano kdo ví co atd. Tam mají za balast. Taky jsem na S24U s výdrží máš spokojen. Až moc :smiley: je to fakt super

Tohle video je dost mimo a fakt mu nevěřím. Všude jinde je to fakt naopak. Takže fail?

To sa da napisat o kazdom videu ktore je na Youtube ze je mimo.
Ja som zase videl videa kde iPhone16ProMax vzdy porazil Ultru.
Takze vsetky videa su fail?

Že pokaždé porazilo jablko S24U jo na kanálech kde se na to ale nemá cenu ani dívat co? Hele věř si čemu chceš když pak mám kolem sebe lidi i např s Ip15 pro tak a 16 pro tomu určitě nebude jinak tam mi sám majitel dá za pravdu že IP je v tomhle fakt dost mimo v té vydrží. Takže věř si čemu chceš . Pošli mi aspoň nějaký kanál ať se pobavim:) ještě mě napadlo, netrefil jsem se náhodou do nějakého jablko uživatele že ne? :smiley: jelikož to tak vypadá :slight_smile:

Nene ja nemam iPhone. Som Androidak :grinning:
A mne to je v podstate jedno ci ma lepsiu vydrz Samsung alebo iPhone :man_shrugging:
Kazdy si urobi sam nazor na to co je lepsie. Aj tak kazdy pouziva telefon inak a s inymi aplikaciami takze kazdy ma inu vydrz baterie :slightly_smiling_face:
Ja som iba poukazal na to ze su aj videa kde iPhone poraza Samsung. To je vsetko

1 Like

V klidu jasný :slight_smile: nemá cenu dále rozebírat. Máš pravdu.

1 Like

Souhlasím
Pár nastavení a optimalizací a Ultra má hezkou výdrž baterie :+1: