Příznivci Xboxu zase zapláčou. Všechny konzole od srpna zdraží na naprostý nesmysl

Originál článek publikovaný na: Příznivci Xboxu zase zapláčou. Všechny konzole od srpna zdraží na naprostý nesmysl

Reklama Microsoft oficiálně potvrdil zdražení konzolí Xbox od 1. srpna 2026 — modely s 512GB diskem podraží o 100 dolarů, varianty s 1TB úložištěm o 150 dolarů V přepočtu jde o navýšení zhruba o 2 500 až 3 500 Kč; nejvybavenější model s 2TB diskem výrobce rovnou ruší Za vším stojí prudký růst cen pamětí,…