Podcasty Google v Česku brzy skončí. Jak si oblíbené pořady přenést do YouTube Music?

Originál článek publikovaný na: Podcasty Google končí. Jak pořady převést do YouTube Music?

Google brzy v Česku ukončí provoz služby Podcasty Google Jako hlavní alternativu firma nabízí aplikaci YouTube Music Poradíme, jak snadno a rychle převést odběry z jedné aplikace do druhé Googlu se podařilo zabít další oblíbenou službu. Podcasty Google, které si oblíbili lidi po celém světě pro čistotu jejich rozhraní, jednoduchost a hlavně bezplatný přístup k…

Jsou lepší programy na podcasty než ten od Googlu.
Já například už dlouho používám Pocket Casts

A to jsem jich vyzkoušel opravdu hodně.

1 Like

Podělíš se s námi proč je podle tebe na podcasty lepší “Pocket Casts” ?

1 Like

Hlavně tím, že po přehrání jednoho staženého článku automaticky začne prodávat další a ten přehraný smaže. Zdaleka ne každý to umí.

1 Like

Díky, aktuálně mám největší zkušenost z Google Podcasty. Takřka věčný společník na cestách autem :). Stahovat podcasty do offline režimu umí, přehrávat hned další díl taky, ale tím mazáním po přehrání si nejsem jistý.

Už se mi ale několikrát stalo, že po doposlouchání podcastu jsem se chtěl vrátit k jeho určitým pasážím, tak si říkám, zdali to mazání hned po poslechnutí, je vážně tak praktické?

Pro mě jsou zase podcasty věrný společník hlavně na rybách.

2 Likes

Když v červnu Podcasty Google vypnou, tak si pak budeš muset vybrat. Takže je dobré už zkoušet různé další alternativy. Nicméně souhlasím s tebou, že Podcasty Google jsou nejlepší jednoduchou apkou na Podcasty a je to škoda. Ale za to co Google udělal nepřejdu na Youtube, ani kdyby se na hlavu stavěl. A hlavně na Youtube Music pokud si neplatíš předplatné, tak ti to nehraje s vyplým displejem, což je u mě většina času a platit jim nebudu!

Já si už vybral, přešel jsem na YouTube Music :innocent:. Bylo to na pár kliknutí.


A jsi spokojen? Pry to neprehrava na pozadi pokud si to neplatis

Ještě jsem neměl možnost pořádně otestovat. Ale chystám se na to.

Youtube Music mam sice predplaceny, ale na prehravani podcastu mi moc nesedi - presel jsem na AntennaPod - vyhovuje mi hlavne, ze UI je celkem jednoduche a podobne google podcast applikaci.