Ohebné trable v Koreji. Galaxy Z Fold6 se prý prodává mnohem hůře než předchůdce

Podle nejnovějších zpráv z Jižní Koreje se Galaxy Z Fold6 prodává výrazně hůře než jeho předchůdce, Galaxy Z Fold5. Tento pokles v prodejích může být způsoben několika faktory, včetně rostoucí konkurence na trhu s ohebnými telefony, vyšších cen nebo možného nasycení trhu po úspěchu předchozích modelů. Galaxy Z Fold6 nepřinesl tolik revolučních změn, jak se očekávalo, což může také přispět k menšímu zájmu zákazníků.

Tato situace představuje výzvu pro Samsung, který byl dosud lídrem v oblasti ohebných zařízení, a může naznačovat potřebu inovací a strategických změn v přístupu k této produktové kategorii.

Jako majitel Foldu 3 jsem se na šestku třepal jak pes na granule. Ale když jsem viděl cenu a výbavu, tak jsem za 33.000 koupil Folda 5 a počkám asi zase na Folda 7-8.

No ja sa ti po pravde ani nedivim. Samsung uz odradil aj mna :slightly_smiling_face:
Tym ze Samsung neprinasa nic nove a niekolko rokov dava stale tu istu vybavu uz neokecaju ani tym ze sa vraj mega sustredia na podporu a softver :man_shrugging:

Ale som zvedavy ako to bude pokracovat dalej lebo Samsung je zatial stale jednotka ale Apple a Xiaomi uz sa dotahuju a podla mna by bolo super keby Xiaomi predbehlo Samsung. Mozno by uz Samsung zacal konecne nieco robit namiesto toho jeho setrenia