Obří slevy na Xiaomi! Nejlevněji pořídíte robotický vysavač i špičkový fotomobil, vybrali jsme ty nejlepší nabídky

Originál článek publikovaný na: Obří slevy na Xiaomi! Nejlevněji pořídíte vysavač i mobily

Xiaomi Fan Festival 2024 oficiálně odstartoval v Česku Ve slevě koupíte desítky produktů od Xiaomi Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější nabídky V Česku právě odstartoval letošní roční akce Xiaomi Fan Festival, v rámci něhož zlevnily desítky produktů od smartphonů přes hodinky až po zařízení chytré domácnosti. Za dosud nejnižší cenu si teď například můžete…

Díky za každou takovou reklamu, na chvíli jste byli relevantní zdroj informací. Nezapomeňte mě za tohle zase zablokovat :wink:

Reklamu a komerční typy spolupráce na Svět Androida vždy viditelně označujeme. Pokud takto článek označen není, jedná se o redakční obsah. Ten je naší redakci vyhodnocen jako extra zajímavý pro naše čtenáře, redakci zpracovaný a publikovaný. Nejedná se tedy o reklamu v komerčním slova smysl.

Nebo jsi myslel reklamu v jiném slova smyslu? Pokud ano prosím upřesni.

Pokud by ses rozhodl že budeš i nadále pokračovat v šíření dezinformací, tak je BAN logickou volbou.

No jistě, víme všichni jak to tady chodí. Logickou volbou je řádně označovat reklamu, tečka. S banem si dělejte co chcete, třeba k němu přibalte leták z lidlu.

Pokud s námi Tommy chceš sdílet nějakou zkušenost, nebo postřeh a dokážeš jej ideálně podložit i ověřitelnými fakty, budu jedině rád. Ale pro pomluvy a dezinformace v této komunitě není místo.

Co se týče BANu. Cílem Svět Androida je budovat empatickou, komunitu se zdravou sebereflexí a porozuměním. Chceme aby zde mohli jeho členové vyjadřovat své názory svobodně, bez toho aby se museli bát napadáni, zesměšňování …

To vše je ale možné pouze tehdy, pokud

  • sarkasmus a ironii nahradíme konstruktivní debatou/kritikou
  • dezinformace nahradíme ověřováním faktů
  • posměšky a nadávky nahradíme empatií
  • atd.

Komunitu Svět Androida nepohání žádný algoritmus, který hledá negativní emoce, jako je tomu na většině sociálních sítích. Takže míru toxicity zde mohou vytvářet pouze její uživatelé. Rádi bychom aby tato komunita zůstala absolutně non toxic!

A v současné době komunitu nepohání ani žádný hon za výdělkem, jelikož je komplet bez reklam. Buď tak hodný a respektuj pravidla této skupiny, nebo odejdi sám, ať tě nemusíme banovat/vyhaozovat.

Pro přehlednost přidávám i tato tři základní pravidla, která komunita má. Spouštíme komunitu Svět Androida. Přijďte si pokecat i vy!

  1. buďte k druhým empatičtí a vstřícní
  2. žádné vulgarismy ani nenávistné projevy
  3. odkaz můžete přidat jakýkoliv, ale nesmí mít povahu reklamy
1 Like