Nejlepší televize do 10 000 Kč (2024). Vybrali jsme aktuální špičku

Originál článek publikovaný na: Nejlepší televize do 10 000 Kč (2024). Vybrali jsme aktuální špičku

I v cenové kategorii do 10 000 Kč najdete kvalitní televizory s moderními funkcemi Výběr správného operačního systému může výrazně ovlivnit uživatelský zážitek Kromě rozlišení a velikosti obrazovky jsou důležité i další parametry Přehraj mě :slight_smile: 00:00 / 00:00 Hledáte novou televizi, ale nechcete utratit majlant? Máme pro vás dobrou zprávu – i v cenové…

Koupil jsem si předloni telku s NANOCELL obrazovkou, protože ji všechny recenze chválily a popisy technologie zvlášť zdůrazňovaly široké sledovací úhly.

Obraz je parádní - při pohledu zepředu. Při úhlu 30° modrá začíná zelenat, při 45° je obraz vyblitý s poloviční sytostí barev, při 60° už je prakticky odbarvený a nekontrastní. Předtím jsem měl obyčejnou IPS a na tu šlo koukat odkudkoliv pořád dobře. Neměla sice bůhvíjakou černou, ale to při sledování filmů vůbec nevadilo.

Všechny ty recenze a články o technologiích jsou lež, nejspíš zaplacená. Nekupujte NANOCELL.