Nejlepší Android tablety do 4 000 Kč (2024): Jaký si vybrat a proč?

Originál článek publikovaný na: Nejlepší Android tablety do 4 000 Kč: Jaký si vybrat a proč?

Tablety do 4 000 Kč jsou vhodné na sledování obsahu, surfování a nenáročné hraní Při jejich výběru si musíte dát pozor především na verzi systému Android a procesor Náš seznam zahrnuje větší i menší modely. Vítězí Honor, dobře si vedou i Xiaomi či Samsung Zatímco minule jsme se zaměřili na výběr těch nejlepších Android tabletů…

1 Like

Již jsem poučen a velmi levný tablet už nechci… Kdysi jsem měl od T-Mobile Huawei MediaPad M2 8" 3G, na svou dobu velmi povedený kousek, bohužel zastaral a odporoučela se mu baterie, tak jsem si v akci koupil Samsung A8 LTE a to byl můj nejhorší nákup… neznámý chipset, 3GB RAM, ale nejhorší bylo jen 32GB uložiště (k dispozici cca 20GB). Z toho Huawei jsem byl zvyklý, že se SD karta namapovala jako hlavní úložiště a nebyl problém, ikdyž samotný tablet měl k dispozici cca 10GB vnitřního úložiště… Když chci Samsung (ostatní výrobky mám taky Samsung) a koukám na ten A9, tak je přeci jen o trochu lepší, až na displej a když koukám na ten bonusový A9+ tak ten by asi obstál… ale v jiném článku o dražších tabletech mě spíše zaujal S6 lite 2024, ale již jsem si na jaře koupil S9 FE+ 5G a nelituji, sice drahota i v akci, ale věřím, že bude použitelný dlouho a ne jako ta A8 LTE, se kterou mi po roce a půl došla trpělivost…

1 Like

Jsem rád, že jsi s S9 FE+ spokojený. Známý má standardní FEčko a také mi říkal, že si nemůže stěžovat. Bohužel ani jeden se cenově nevešel do oné kategorie do 8 000 Kč, kterou jsem se zabýval v předešlém článku

1 Like

Kde jste kupoval S9 FE+ pod 4 tis. ??? Aby to bylo k článku

Nikde jsem nepsal, že by byl S9 FE+ pod 4 tisíce, zmiňoval jsem se o nedůvěře k takto levným tabletům díky vlastní zkušenosti se Samsung A8 LTE, dále že bych si z nabídky z tohoto článku (tablety do 4000) vybral ten bonusový A9+. Pak jsem se zmínil o jiném článku (tablety do 8000), kde bych si vybral S6 lite 2024, ale že už mám tu zmíněnou S9 FE+ 5G a že i se slevou byla drahá, ale že nelituji koupě… Takže příště doporučuji nevytrhávat jednu věc z celého komentáře… Děkuji.

No a nebo začít psát komentáře k danému tématu :wink:

Ano, nevešel, protože si ho nechá Samsung řádně zaplatit, ale jak jsem psal v prvním komentáři, nelituji koupě :slight_smile: ikdyž bych za tu cenu měl 2 tablety do 8000 a nebo 4 tablety do 4000…

No když si ten můj první komentář pozorně přečtete celý, tak zjistíte, že naprostá většina textu je k článku, až na tu poslední část. Kdybych napsal jen tu poslední část, tak by to bylo mimo, ale takhle je to podle mě v pohodě :wink:

Co je k článku? Tvá historická zkušenost, kdy doopravdy jsi koupil nejhorší šrot (ono moc nebylo co vybrat kolem 5 tis. to je pravda) a autor píše o tabletech současných ,které v pohodě pro konzumaci obsahu stačí a ty nastřelíš svoji placku 4-5 x tak drahou - to vážně není nic k tématu o tabletech SOUČASTNÝCH za 4 tis. a dokonce ani o těch za 8 tis. to nebylo :wink:

Zdravim, nedávno jsem koupil A9+ v akci za 3999,- a jsem s ním velmi spokojen!
Mám od Samsungu tv i mobil,vše spolu krásně funguje.Doporučuji!

No tu drahou placku jsem nenastřelil, to byla jen poznámka, že bych asi raději vybral tablet do 8 tis. S6 lite 2024, protože k levným tabletům jsem ztratil důvěru, ale už nemusím, protože už jsem si na začátku roku pořídil ten S9FE+… A nakonec i ta levná A8 má využití, když syn chce pustit nějaké pohádky, tak na YT, SkyShowtime a podobné aplikace v pohodě stačí a aspoň mi zase nenakoupí nějaké e-knihy na Amazonu :smile: