Konec slabému signálu! Xiaomi v Evropě představilo vychytaný Mesh Wi-Fi systém do každé domácnosti

Originál článek publikovaný na: Konec slabému signálu! Xiaomi v Evropě ukázalo vychytaný Mesh Wi-Fi systém

Xiaomi představilo na globálním trhu nový Mesh System AX3000 NE Má Wi-Fi 6 a můžete se k němu připojit pouhým přiložením telefonu díky NFC S největší pravděpodobností se ho dočkáme i v Česku Společnost Xiaomi rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi systémů o nový Xiaomi Mesh System AX3000 NE, určený pro větší domácnosti a pracovní prostředí. Pro…

No bohužel jsem si tuhle vec koupil uz pred cas ve Španělsku.
Jako rozhodně ji nemuzu doporucit a to ani pres to ze je levná.
Nema rezim rozsireni site do wifi. Takze pro wifi budete mit i v MESH siti podsite s jinyma IP, ktere se neroutuji! Takze zarizeni na sbe nevidi. Uzasny napad v dnesni době.
SW na spravu rozhodně neni zadny zazrak jak schopnostma tak přívětivosti.
A to ze ta ve nema poradny manual a instalaci jsem musel hledat na webu…
Tak jsem nasel, ze pokud chcete rezim MESH jako rozsireni normalniho IP rozsahu, tak je to mozne pouze pri prvnim startu a musime mit velké štěstí, vcas zmacknout nejakou kombinaci a potom se vyvola čínské servis menu, kde lze zarizeni prepnout.
Nezkousel jsem to, smiril jsem se s tim, ze mobil nevidi na zadne ostatni zarizeni v siti…

Mám objednánu starší černou verzi AX3000 na mx.cz. Měla by dorazit v pátek, tak uvidíme. Pokud to bude jak píšete, včetně té čínštiny, tak to budu asi vracet. Už podobně dopadl jiný systém od TP-link, který si plně nerozuměl s mými dalšími zařízeními.