Kaufland v roce 2024? Letáky rozesílá přes WhatsApp!

Originál článek publikovaný na: Kaufland v roce 2024? Letáky rozesílá přes WhatsApp!

WhatsApp patří k nejoblíbenějším kecálkům současnosti Jediným skutečně pořádným konkurentem je Messenger od společnosti Meta Kaufland se rozhodl využít potenciál této aplikace, digitální leták najdete v aplikaci WhatsApp V chytrém telefonu má alespoň jednu chatovací aplikaci skoro každý. Někdo spoléhá na Messenger, jiný preferuje Telegram, hromadu věrných uživatelů má WhatsApp. Právě na uživatele poslední zmíněné…

Narazil jsem u aplikace Kaufland na problém. Jezdím občas nakupovat i do Německého Kauflandu. Nemohu používat souběžně dvě aplikace Kaufland. Musím si však kvůli tomu odinstalovat aplikaci v češtině a znovu si nainstalovat a přihlásit se do aplikace v němčině.
Mám tak dvě aplikace se dvěma účty :neutral_face:

Do je docela nepříjemné omezení :hot_face: . Jediné co s tím můžeš asi dělat, je napsat přímo Kauflandu, nebo ještě lépe její mateřské společnosti. Jak Lidl, tak i Kaufland patří do tzv. Schwarz-Gruppe, tak bych napsal přímo jim, nebo možná cesta by mohla vést i přes vývojáře samotné Android aplikace, i když ti budou asi na takovou změnu malí páni.