Jak fotí telefon za tři tisíce? Za dobrého světla slušně!

Originál článek publikovaný na: Jak fotí telefon za tři tisíce? Za dobrého světla slušně!

Fotoaparáty jsou klíčovou součástí dnešních mobilních telefonů Speciálně u vlajkových lodí to dnes bez excelentních fotoaparátů zkrátka nejde Za dobrých světelných podmínek dnes ale solidní snímky pořídí klidně telefon za tři tisíce Jedním z takových mobilních telefonů je POCO C65. O tomto telefonu už jsme se několikrát zmínili, při startu prodeje to byl pravděpodobně nejlevnější…

No tak zrovna jízdní řád na zastávce je v dosahu pohodlného dosvitu LED blesku, takže ten se dá levným mobilem vyfotit přijatelně i skoro potmě.

Stačil? Vždyť takový telefon používám. :-)) A jelikož fotky prohlížím POUZE na mobilu a fotím jen ve dne, tak mezi fotkami na telefonu za 3 tisíce a telefonu za 30 tisíc není na displeji až takový rozdíl. Rozhodně ne úměrně ceně. :slight_smile:

1 Like

Důležitá je čitelnost textu, ne vždycky to v minulosti bylo výborné…

Na displeji ten rozdíl bude velmi malý, to je pravda. Ostatně na to bude mít vliv i samotná kvalita displeje :slight_smile:

Ono ani z vlajek za 30k a víc ty fotky nejsou valný možná jen na prohlidnutí a smazat na tisk A4 a více určitě nepřichází v úvahu, hold software to neumí jako pořádný fullfame senzor

Říkám si, kolik lidí dnes prohlíží fotky v televizi nebo si je nechává udělat jako větší fotku na papír? Jeden z tisíce? :-))

Osobně krom jiného fotky sdílím s kamarády, ukazují rodině na TV a prohlížím na PC.

1 Like