Filmové klasiky a populární seriály. V Česku se spustí nový kanál Warner TV, naladíte ho zdarma

Originál článek publikovaný na: V Česku se spustí nový kanál Warner TV, naladíte ho zdarma

Po velikonočních svátcích se v Česku spustí nový televizní kanál Warner TV láká na filmové klasiky a populární seriály Vysílat bude nepřetržitě a naladit si jej budete moct zdarma S rychlým nárůstem popularity internetových streamovacích platforem už se v dnešní společnosti příliš nediskutuje o tom, co se dává v televizi. Teoreticky to může změnit nový…

Těžko říct, zda to bude mít úspěch, když tv kanálů v češtině je cca 150. Uvidíme.

1 Like

Těším se. 2.dubna večer bude, jak uvádíte, Vesmírná odysea. Ale já se těším na zlatou pecku, která bude následovat. Sci-fi Blade Runner.
Kabelová Tv PODA mi včera odepsala, že stanice Warner Tv bude zařazena do vysílání nejpozději do 4. dubna. Tak uvidíme. Zatím se uvádí, že volné vysílání T2 bude v SD. A placené kabelové a další Tv budou Full HD. Teda tvrdit, že vysílám zdarma v SD je v dnešní době trapas.
Těším se na další články a přeji hezký den

1 Like

Za mě velké zklamání :pleading_face: Čekal jsem něco jako HBO a zatím to vypadá na další Nova Cinema. Hlavně seriály kde nemáte šanci chytit navazující a plno bloků reklam :thinking: Koukal jsem se pod Vodafone v HD a nic moc kvalita ani obsah :thinking: