Exkluzivně: Známe českou cenu fotomobilu Honor Magic6 Pro!

Originál článek publikovaný na: Exkluzivně: Známe českou cenu fotomobilu Honor Magic6 Pro!

Honor Magic6 Pro se už brzy globálně představí na veletrhu v Barceloně Ještě před samotnou premiérou se nám podařilo zjistit českou cenu Ve srovnání s předchůdcem očekávejte mírné zdražení V návaznosti na dnešní článek o úniku evropských cen vyhlíženého vlajkového fotomobilu Honor Magic6 Pro vám jako první přinášíme detaily o tom, kolik bude stát přímo…

Honor Magic5 Pro 12/512 jsem koupil před Vánoci v Datartu za 18891,- Pravda, cena je to rok po uvedení na trh, ale i tak mi odstup 6 přijde obrovský na to, že zase tak převratné novinky šestka nepřináší.

2 Likes

To je super cena, jak jsi zatím spokojený?

Před Vánoci u nás Datart otevíral novou prodejnu, a v rámci otevření byla akce, mimo jiné, sleva 10% na smartphony. Bylo by škoda to nevyužít.

S telefonem jsem zatím velmi spokojen, téměř ve všem předčil, nebo potvrdil, mé očekávání. To mě opravdu velmi překvapilo, tak zahnutý displej mi vůbec nepřekáží, v podstatě o něm nevím, tady se moje obavy nepotvrdily. Další věc která mě překvapila nad rámec očekávání, je výdrž baterie. Intenzivní používání dva dny respektive 36 hodin, mírné používání v pohodě tři dny. A ve dnech, když jsem neměl moc volného času, tak jsem dokonce dal čtyři, resp.60 hodin. Nebylo to tak, že bych telefon nepoužíval, ale chybělo tam sledování videí.

Jestli bych telefon něco vytkl? V této cenové kategorii bych si dokázal představit lepší čtečku otisků. Ne že by se s ní nedalo žít, ale prostě neodpovídá cenové kategorii. Druhá věc, to sice není vada, ale vlastnost, je velikost fotomodulu. Při držení v jedné ruce mi vadí pro ukazováček, proto mám ukazováček níže a telefon má tendenci se mi překlápět.

To je ve zkratce asi vše. Co je u telefonu obecně chváleno, za chválu opravdu stojí. To je displej, výkon, kvalitní repro a samozřejmě fotoaparát. takže zatím paráda, jsem spokojen :slightly_smiling_face:

Edit: tak ještě jeden mínus musím dát. Regulace hlasitosti vyzvánění a oznámení jsou oddělené. Takže kolébkou reguluji jen vyzvánění. Tóny Messengeru apod. reguluji až po otevření "Zvuky a vibrace’

1 Like