Doogee R20: Dostupný tablet s obří baterií, kvalitním displejem a zvýšenou odolností

Originál článek publikovaný na: Doogee R20: Levný tablet s obří baterií a 2,4K displejem

Společnost Doogee představila odolný tablet s obrovskou baterií 2,4K displej má certifikace Widevine L1, takže Netflix pustíte v maximální kvalitě Pod kapotou tiká solidní Helio G99 s 8 GB RAM a 256GB úložištěm Společnost Doogee je známá především díky svým odolným zařízením a jedno nám představila na svém webu právě včera. Jedná se o odolný…

Netuším, jestli mi někdo odpoví, ale zajímalo by mě, jestli už je tablet Doogee R20 dostupný v ČR, a pokud ano, jestli už ho nabízejí nějaké české e-shopy s v článku uvedenou slevou.
Co se týče vyhledávání téměř čehokoli, nemůžu se v této oblasti považovat za netalentovaného, ale k tomuto nemůžu nic najít, hází mi to neustále tablety T20 různé telefony od Doogee nebo telefony jiných výrobců.
Používám na přímý název doogee r20 vyhledávač Google, a následně Google obrázky, které by měly být vztažené k zadanému výrobku, leč zatím jsem úspěchu nedosáhl.
Nicméně zkusím ještě něco, přijde mi totiž divné, že by české e-shopy nechaly jen tak “ležet” takovouhle příležitost.
Děkuji a zdravím!!!

Ahoj Jirko, jasně odpoví :). Mrknul jsem a vypadá to, že pokud bys chtěl Doogee R20 koupit už teď a za tu super cenu, kterou zmiňuje článek Doogee R20: Levný tablet s obří baterií a 2,4K displejem je potřeba nakoupit přímo z oficiálního eshopu výrobce Doogee. Buď z Německa, nebo z Polska, kde je aktuálně zmíněná sleva 25 %. Čili za cenu 7 437 Kč + doprava (cca 150 Kč).

Další možnost je počkat a předobjenat ho od českého zastoupení za cenu necelých 8 tis. a s termínem dodání cca konec března 2024.

Osobně bych se nebál nakoupit přímo od výrobce a jeho DE eshopu https://de.doogee.cc/products/r20

Pokud jsi ze zahraničí nikdy nekupoval a máš z toho obavy, mohu tě ujistit, že to v dnešní době není nic složitého a to ani v případě reklamací. Pokud bys s tím potřeboval jakkoliv pomoci, klidně nám sem napiš.

Rychlý návod jak na to?

  1. jdi na stránky https://de.doogee.cc/products/r20
  2. vlož Doogee R20 do košíku za cenu 299 EUR
  3. zvaž zdali chceš dvouletou záruku (cca 40 euro navíc)
  4. podle tohoto návodu si vytvoř účet na mailbox.de Jak ušetřit při nákupu nových Pixelů a mít je jako první?
  5. jako adresu dodání vlož adresu Mailbox.de
  6. a objednej

Jakmile ti z Mailbox.de přijde avízo, že daný produkt je u nich, stačí jít k nim na stránky, nabít si kredit ve výši poštovného cca 150 Kč, zadat svou pravou adresu a do dvou dnu máš telefon doma.

Co ty na to, jdeš do toho?